Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ilyen hajat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok ilyen hajat beállítani magamnak? (Kép)

Figyelt kérdés

Link:

[link]


Sziasztok. A barátnőm szeretné, ha kipróbálnám ezt a típusú haj beállítást.


Milyen gélt, lakkot, vagy akármit javasolnátok? Mi a menete egy ilyen haj beállításának? Hogy tudom ilyenre beállítani a hajamat? Sajna az én hajam, ha kivasalom, is begöndörödik, nem lesz ilyen egyenes, ha rákenek valamit.

Előre is köszönöm!



2014. jan. 10. 02:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnos még sapkával sem tudom olyanra belőni. Amikor kijöttem a fodrásztól, akkor így állt, az én hajam van a képen, tehát a nyírás, az oké.


Sajna nem tudom, hogy a fodrász milyen kencéket használt, illetve elég hamar tönkrement a hajam fodrász után is. Begöndörödött vissza, szétment, átment kócosba.

2014. jan. 12. 15:06
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem totál fura hajam van,a hány szál annyi irányba áll, magától semmi tartása totál lelapulna, de lakkal MINDEN megoldható, veszel egy legnagyobb erősségű fekete taftot -asszem 5-ös skála van- aztán kész


én úgy szoktam beállítani, hogy ugye olyan 30 cm távolságból, ahol már jó nagy a szórása, fújok rá, miközben a kezemmel úgy állítom, esetleg fésűvel, amilyen formára nagyjából szeretném, elsőre általában nem sikerül, mivel annyira nem áll meg magától a hajam, meg nehéz is a fix formát beállítani, viszont ha megvárod míg megszárad rendesen, 5 perc se kell, akkor utána ha kifésülöd óvatosan, akkor már van egyfajta saját tartása a hajadnak mivel ott van már a szálakon az anyag, ilyenkor már ha beletúrsz kézzel -esetleg épp hogy nedves kézzel- már lehet formálni, magától is van egy kis tartása és közben újra belakkozod bármilyen formát meg lehet csinálni, ha meg úgy érzed jól áll akkor nyomhatsz rá lakkot többet is, de én csak addig szoktam ameddig érzem hogy tartós lesz, de még nem látszik, hogy lenne valami a hajon


ezzel a kifésülős módszerrel azért óvatosan kell bánni, mert a hajadat se kell kitépni, de annyira nem is fogja, ha már megszáradt és nem túloztad el, meg hagyhat maga után korpa szerű lakk darabokat, ha túl sok lakkot fésültél ki, az meg csúnya

2014. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!