Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ösztönöz arra egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ösztönöz arra egy srácot, hogy harmadszorra is visszavegyen egy csajt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön nekem, bár még sosem beszéltünk, de minden nap látom a suliban. Az egyik haverját ismerem, és Ő mondta nekem, hogy most pár napja visszavette az excsaját, de szerinte most sem lesznek sokáig együtt, mert a csaj már 3-szor elhagyta egy másik srácért. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én bármennyire is szeretek egy srácot, nem venném vissza 3x, főleg ha egy másik srácért hagy el. Ti mit gondoltok erről?

16/L


2009. nov. 30. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Hajtsál rá!!!

Ne foglalkozz a másik lúvnyával...Legfeljebb visszakapja amit a srácnak adott...

Szerintem Téged jobban megérdemelne a srác...

Egyébként egy hülye pötsch lehet, de ha Te bírod akkor nyomulj...Így legalább lesz egy jó indoka, hogy miért NE fogadja vissza azt az idétlen fruskát...

Az a lány szánalmas lehet, ha már a 3. pasin is túl van, de újra és újra visszamegy a pasihoz...Én már biztos elküldtem volna melegebb tájakra a kis qrvát...

2009. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az valami szánalmas gyerek. le kéne hogy szakadjon arról a ribancról. Csak kihasználja és játszik szerencsétlennel. Dehát aki hagyja.
2009. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos téren biztos jó a csaj...
2009. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nah de annyira jó, hogy visszavegye harmadszorra?:D
2009. dec. 1. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár annyira is. A mély torok az mély torok ám!
2009. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!