Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegény srác. Hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény srác. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves srác, akivel találkoztam egyszer, egy társaságban, de egyáltalán nem beszéltünk. Aztán kiderült, hogy belémesett, vagy mi... No hát, elég kaotikus amúgy is most az életem, és soha nem csináltam ilyet, de egyik este ittam. Többet, mint kellett volna, és valamilyen okból kifolyólag, mikor a csávó már egy órája mondta, hogy mennyire ilyen, meg olyan szép, meg édes vagyok, lesmároltam. Ez történt a második alkalommal, hogy találkoztunk. Na azóta nem áll le rólam. Nagyon aranyos, de... Ilyen sötét fiút én még életemben nem láttam. A viselkedése miatt. Megmondtam neki, hogy nem akartam, életemben kb másodszorra voltam ilyen állapotban, és először tettem ilyet, többet nem szeretnék. Nem akarok vele bunkó lenni, de folyton írogat, még akkor is, ha megmondtam neki, hogy nem nagyon szeretnék kettesben találkozni vele. Tudja, hogy mi történt a barátommal, és még így is ezt csinálja... Egyszerűen nem értem. Nagyon nem szeretném megbántani, de egyszerűen már fogalmam sincs, mit tudok neki mondani, hogy mondjam el...

L/16


2014. jan. 10. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem fog sikerülni nem megbántani. Mondd meg neki egyenesen, hogy nem akarsz vele találkozni (ne azt mondd h "nem nagyon", hanem h NEM), nem akarsz vele kapcsolatot tartani, értse meg, hogy nem az eseted, és tartsa tiszteletben. Bizonyára fog találni hozzá illő lányt, de értse meg, hogy az nem te vagy.
2014. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért mi történt a barátoddal?
2014. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen, pont ugyanígy :DDD HÁt... rólam csak úgy szállt le, hogy v ilágosan elmondtam neki, hogy NEM
2014. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!