Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki, vagy csak én gondolom úgy? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval a volt barátom testvére nyomulni kezdett rám (szerintem) mióta szakítottunk a tesójával.

Amikor a közelemben van idiótán viselkedik :D Ari

Megyek osztálytársammal a suli büfébe és ő is megjelenik nemsokára az egyik haverjával :)

Szünetben is állandóan a közelemben van.

Volt már olyan h mentem valamerre és ő jött utánnam. Megálltam és ő is megállt :D Szerintetek tetszek neki?


2014. jan. 10. 19:15
 1/4 anonim válasza:
lehetséges.nekem is volt már ilyesmi.de ha vársz még akkor talán megtudod,mert lehet h elkezd mégjobban nyomulni,ezt majd észre fogod venni
2014. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de szerintem nem túl etikus az ex tesójával kezdeni, akár fiú, akár lány az illető. Nem tudom, te mit gondolsz, de ha lehetséges, akkor inkább másvalakit keress, gondolj bele abba, milyen rossz lenne a volt barátodnak, ha a tesójával látna téged enyelegni.
2014. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D például tegnap vagy tegnap előtt is szívrohamot hozott rám meg olyan idiótán viselkedett a közelemben xDD
2014. jan. 10. 19:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat engem nem erdekel az exem ki nem allhatom o szakitott velem pedig semmi ok nem volt ra. Hat most mar majd ne legyen feltekeny ha valaki massal fogok jarni. Es tudom h szar erzes lenne neki de direkt feltekennye akar tenni az exem es ezt biztos forrasbol tudom. Es am tetszik is a tesoja szal.... De az exem utal engem szal nem hiszem h kulonosebben erdekelne ot
2014. jan. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!