Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fenntartható úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fenntartható úgy egy kapcsolat ha csak hétvégén tudunk találkozni kb 1 órára meg hétközben kb egyszer fél órára? 16 évesek vagyunk

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 08:56
 1/8 anonim válasza:
Ha tenyleg ugy erzitek hogy szeretitek egymast vagy hogy hasznotokra valik akkor igen. Egy probat mindenkeppmeger.
2014. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2014. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig mindenféleképpen.
2014. jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, tehát nem tudjuk megmondani. Nekem hosszú távon szerintem nem lenne jó, mert szükségem van arra, hogy heti 1,5 óránál többet legyünk együtt. De van, akinél működik így is egy kapcsolat. Egyik barátnőmnek pl. pont az a nem jó, ha sokat találkozik a barátjával, volt kapcsolata, ami pont emiatt ment tönkre. Most van egy barátja, de a srác kb. 90 km-re lakik, szóval hétvégén tudnak találkozni, meg ha szerencséjük van, akkor hétközbe egyszer és ennyi. Minden nap beszélnek pár percet, de ennyi. Barátnőm pont azt mondta, hogy neki ez így ideális.

Szóval nektek kell tudni, hogy mire vágytok egy kapcsolatban.

2014. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bino ***** válasza:

Attól függ mennyire szeretitek egymást.

Bár szerintem nem fog menni, mert előbb-utóbb el fog kezdődni a dobálózás, hogy mások mindig együtt vannak (túloztam), mi miért nem.. Stb.. Sajnos ez így megy.

2014. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mitol nem? eleg is ennyi 16 evesen
2014. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is csak hétvégén tudtunk találkozni, ás nem volt gond. Csak az 1 órával van a baj :D Mi vagy déltől estig voltunk együtt, vagy déltől másnap délutánig :)
2014. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En se talalkoztam tobbet anno a baratommal, egyikunk se szerette ezt az ejjel-nappal egyutt dolgot, ugyhogy mellette jartunk ki kulon a baratokkal, egyetem stb . 5 eve vagyunk egyutt :) Mondjuk az is igaz,hogy nem is 1 ora volt,hanem 5 ora kb hetvegen, hetkozben alig-alig talalkoztunk.
2014. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!