Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom hogyan kell kapcsolat céljából ismerkedni, flörtölni, hogy kell kialakítani egy kapcsolatot és utána kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Már nem éppen 14 vagyok és az ilyen dolgok valahogy kimaradtak az életemből, soha nem volt lehetőségem "megtanulni" hogy kell az ilyeneket. Félek, hogy ez később még nagyobb baj lesz és nem tudok majd egy normális kapcsolatot felépíteni, mert ezek kimaradtak a tinikoromból.
2014. jan. 12. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

ismerkedj online!


én legalábbis ezt tettem. felregisztráltam egy társkeresőre, randiztam.

eleinte tök béna voltam, izgultam, satöbbi, de mindegyik randiból le tudtam vonni a következtetést, így amikor olyan pasi jött, aki fontos volt, vele már nem voltak furcsa pillanatok, amikor nem tudtam, hogy mit kell mondani, csinálni..


illetve, chaten ha találsz normálisabb lányt/fiút, akkor ott is lehet gyakorolni, hogy miről érdemes beszélgetni, hogy lehet beszéltetni, zavarba hozni, satöbbi. de persze mindenki más, így mindenkivel egy kicsit másképpen kell flörtölni, elhúzni előtte a mézesmadzagot. fontos hozzá az emberismeret, testbeszédet megéri tanulmányozni, abból elég gyorsan le lehet vágni, hogy a másik érdeklődik e, van e esélyed, vagy nem.

hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed, írj, szívesen segítek.

2014. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!