Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lányt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lányt nagyon sokszor dicsérgettek (szép, kedves stb. ) az nálatok barátságot, vagy többet jelent?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

akármit...


mind a kettőt jelentheti. de azt is jelentheti hogy csak dicséretre méltó a lány, tetszik. Nincs külön jelentése, legalább is nálam

2014. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

Többnyire többet jelent.


Kevésbé pedig "még hasznomra lehet az illető" :)

2014. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kívánom, jó nőnek tartom es akar kapcsolatba is lepnek vele.
2014. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam többet jelent egy szimpla barátságnál, mivel egy barátot nem dicsérgetek folyton.
2014. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többet jelent.
2014. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy osztálytársam heti rendzserességgel mondogatja, hogy szép vagyok, vagy jó az alakom, gyönyörű a hajam -mindig mást. De biztosan tudom, hogy semmit nem akar tőlem. Bár lehet tudja, hogy elérhetetlen vagyok, ezért nem is reménykedik. Ettől függetlenül jó haverom.

Viszont van egy másik fiú barátom, szerintem ő többet érez. És ő is szokott dicsérni, bókolni. Viszont én is szoktam neki, mert elég önbizalomhiányos, plusz szerintem jó pasi. Így az ő esetében ez kölcsönös. :)

Na mindegy. Lényeg a lényegy, jelenthet barátságot és többet is. Helyzet, kapcsolat és személyfüggő. :)

16L

2014. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!