Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'A fiúk már sokkal hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'A fiúk már sokkal hamarabb szerelmesek, mint azt bárkinek is bevallanák. '?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Néhány esetben igaz lehet vagy hülyeség? Esetleg tapasztalat? És ha igaz, akkor netán maguknak sem vallják be eleinte?
2014. jan. 13. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én barátommal szemben, szerintem nem igaz.
2014. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NÉHÁNY de tényleg csak néhány esetben igaz a dolog a maguknak se vallják be dologról meg nemtudom
2014. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Magamból tudok kiindulni:

ha mélyen egy lány szemébe nézek, vagy átölelem, én azonnal szerelmesnek érzem magam!

Ez így szép, de aztán amikor van barátnőm, ez nem állítja le hogy más lányokkal is így legyek. Szóval ha megfogom egy másik lány kezét miközben mélyen a szemébe nézek, akkor hiába van otthon barátnőm, akkor is ebbe a lányba vagyok épp szerelmes aki velem van.


Tehát mindig abba a lányba vagyok szerelmes aki közelebb van hozzám. :) Az hogy most épp komoly kapcsolatban vagyok csak annyit jelent - nekem - hogy egy lányt engedek a lakásomba szexelni... Semmi extra szerelem, nem szeretem jobban mint a többi lányt.

2014. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő szerintem.. de az én esetemben igaz.
2014. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igaz! szerintem maguknak bevallják
2014. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igaz. És tipikusan akkor jön elő ez hangsúlyosan, ha a csaj kezdeményez valami kedves gesztust... (Például váratlanul és érzelmesen megcsókolja a pasit)
2014. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3-as, miért nevezed a szimpla vonzalmat szerelemnek?:) Az nem szerelem amiről te írtál, hisz ha valóban szerelmes az ember, akkor átölelhet bárkit, nézhet a szemébe bárkinek, akkor is maximum vonzalmat, szimpátiát érezhet SZERINTEM, de nem is feszegetem tovább na!:)

Viszont köszönöm az eddigi válaszokat, megnyugtatóak jelenleg...

2014. jan. 13. 00:28
 8/12 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem szoktam elmondani elég hamar de látszik rajtam.
2014. jan. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lány létemre rám igaz. Szerintem ennek az óvatossághoz több köze van, mint a nemhez.
2014. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Köszi az észrevételt kérdező.

2 magyarázatot látok: vagy soha nem voltam szerelmes (25 évesen) vagy számomra tényleg azonos a szerelem és vonzalom. Mert hát férfiként nekem nem kell kötődnöm igazán nőhöz, így miért is ragaszkodnék egyikhez? Bőségben élem életem bármerre megyek...

2014. jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!