Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes felnőttek miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes felnőttek miért tartják nem normálisnak/gáznak hogy ha egy 14 éves (lány) már szeretne szexelni ergó kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy régen még nem volt normális és igaz, hogy manapság sok a kis k*rva is, de az mért gáz ha egy 14 éves szeretne lefeküdni a barátjával?

Olyanokat mondanak/mondtok hogy pl: "Nem kell siettetni még neked ez korai.", "Miért kell szexelni ennyi idősen??"

És te miért szexelsz? nyílván mert kívánod és érzéssel teszed nem "parancsra", h "én most szexelni akarok" hanem mert kívánod, és szereted a barátod.

Egy szóval miért kell egy 14 éves (felelőségteljes) lányt lenézni ezért? Mert régen nem volt még iylen koraiak a "szügségletek" Hát erre csak azt tudom mondani, hogy ,maradiak avygtok, már aki ezt gondolja, bocs.Ha valaki kívánja és tudja mit tesz (márpedig egy 14 évesnek már van esze), akkor mért korai a szex?? ocsi ha hosszú volt és hibák vannak benne.


2009. dec. 1. 16:52
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
84%
"(márpedig egy 14 évesnek már van esze)" ezzel vitatkoznék. Ha neked jó 14 évesen elveszíteni senki nemfog visszatartani. de ha megbánod csak magadat hibáztathatod nem pedig a szüleidet, hogy miért vigyáztatok rám stbstb...és ez természetes, hogy egy szülő minél később engedi a gyerekét ilyen dolgokba. egyszerűen féltenek érthető! Lehet lepontozni
2009. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
72%

"hogy miért NEM..." elnézést elírás volt!

az előző hozzászóló.

2009. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
60%
jobb lenne mesét néznél még nem a faszon járna az eszed 14 évesen
2009. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen egyet ertek veled... Ha most egyszer tenyleg kivanja,az ellen nem sok mindent lehet tenni...csak szexelni:D

Amugy en se ertem hogy az idosebbek miert ilyenek...csak azert mert ok nem csinaltak attol mi meg csinalhatjuk,nem?

(Ok is hordtak harisnyat meg 15-6 evesen is...ma meg mar egy 10 eves is tudja hogy milyen hulyen nez ki benne)

14/f

2009. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%
Túl jó a dolga a mai tiniknek. Nem, nem őskövület vagyok, 21 éves...
2009. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
93%
15 F vagyok es szerintem is korai ilyenkor ... mi lesz ha becsuszik egy baba? en amondo vagyok hogy addig ne csinalja senki ameddig nem tudja vallalni 100%-ban a kovetkezmenyeit. Es az a rosszabb helyzet ha megtortenik es elhagy az apuka...
2009. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

14 év az túl korai. Én is szerettem volna szexelni azt mondom, de örülök így 2 évvel később, hogy nem sikerült végrehajtanom a műveletet.


Amúgy mi tart vissza? Tedd meg! Meglátjuk, hogy mennyire lesz jó és ,hogy megbánod e. Kívánom, hogy ne így legyen, de sajnos ez a valószínű.

2009. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak simán röhejes hogy egy 14 éves lány nemtud meglenni szex nélkül,meg kivánja a szexet.Azt se tudod milyen,akkor hogy kivánnád? Kiváncsi vagy egyszerűen..de később majd te is röhögni fogsz azon mikor általános iskolás gyerekek felnőtt embernek képzelik magukat .. amugy csak szólok hogy minden 14 éves érettebbnek hiszi magát a koránál.

Amugy ha csak ezen az oldalon szétnézel akkor rájösz hogy mértnemhiszi el ezt neked majd senki,hogy 14 évesen van eszed. Minden második kérdés arról szól,hogy igy meg ugy terhes lehetek e,az első alkalommal terhes lehetek,a megszakitásos modszerrel terhes lehetek?stb stb..meg hogy mondjam meg anyámnak nagyon mérges lesz... hát nem csodálom az enyém is az lett volna ha 14 évesen kurogatnak. Nem is értem a szexen kivül nincsen egyszerüen más elfoglaltságotok? Lehet csokolozni,lightos eptting kirándulni moziba menni vagy ezek mind ódivatuak??? vagy gáz??? én egyáltalán nem vagyok vén begyepesedett seg.gfej,a huszas éveimben járok és én beérném ennyivel a helyedben még 16-17 éves koromig.

2009. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
29%

De miért is bánná meg?

a. lehet villogni vele a barátok elött

b. van egy új tapasztalta

c. van valakije akiben ennyire megbízik

z. örömet szerez magának


Uppsz...egy pár betűt kihagytam.

2009. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Látod, pl a Szex és New York egyik részében is körbejárták ezt a témát. A gond nem csak azzal van, hogy mit fog akkor csinálni huszonévesen, hanem azzal, hogy siettetik a felnövést elveszítik a gyerekkorukat. Dugni lehet 30 évesen is, de kiélvezni a gyerekkorodat már nem.

26/F

2009. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!