Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbeszéltük ugy váltunk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük ugy váltunk el lehetünk barátok. De ő nem keres, nem érdeklődik irantam. Akkor én miért erőltessem?

Figyelt kérdés

Ő dobott el magátol, én nagy nehezen belenyugodtam nem akar semmit, megbeszéltük barátok maradhatunk de nem keres, én lany létemre pedig biztos nem "alazkodok meg"...de szerintem ha akarna újra valamit, érdekelném ismét keresne ő...:)))

jol teszem ha nem foglalkozok vele és tovább lépek és irni se irok neki? majd ha Ő akar valamit keressen!


2014. jan. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szia niki :D
2014. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátok azt jelenti, hogy barátok vagytok..

Nem pedig azt, hogy újra akar valamit.

Tehát ha barátként akarsz felőle érdeklődni akkor tedd azt, ha pedig még mindig többet szeretnél, akkor nem így kell a dolgokat megközelíteni.

2014. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Tündi. :)
2014. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem te se keresd még őt főleg, hogy nemrég szakítottatok. Hagyj magadnak egy kis időt, addig te is és ő is tisztázni fog magában mindent.

Lehet rosszul gondolom, de te még szereted őt és reménykedsz benne, hogy újra összejöhettek majd ez jön le az írásodból, de egy valamit jegyezz meg ne kergess hiú ábrándokat mert könnyen lehet, hogy csalódni fogsz. Elvileg ő szakított így ha akarna valamit még akkor keresne!

2014. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!