Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akiknek 18-20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek 18-20 évesen lett először barátnőjük, nektek hogyan lett?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mivel, ha valakinek 18-20 éves koráig nincs kapcsolata, annak gondolom önbizalma se nagyon van. Ahogy telik az idő, egyre rosszabbul érzi magát így az ember, és még nehezebb lesz az idő múlásával. Legalábbis így az ésszerű ugyebár?

Na tehát az ilyen fiúk hogyan szerezték meg az első barátnőjüket? Megunták, hogy egyedül vannak és rávették magukat végre arra, hogy kezdeményezzenek, vagy a szájukba repült a sült galamb, vagy eddig csak elutasították őket, és végre sikerült? Kíváncsi lennék..


2014. jan. 13. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
a barátom 18 éves volt, mikor megismertem (én 15), ráírtam, udvarolt, de nagyon :D atán találkoztunk, összejöttünk és minden ami tetszik.
2014. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 3* próbálkoztam 20 éves koromig lánynál(mondhatni, 3* lettem annyira szerelmes, hogy odamenjek hozzájuk). Az első visszautasított, kb ki is röhögött, de nem izgatott a dolog. A 2-al csak kavarás lett a vége, de az a két nyár elég forró volt. A 3-al pedig már lassan 4 éve vagyok együtt. Soha sem a lány jött oda hozzám, hanem én szedtem össze a bátorságom. És még volt egy csaj, akivel ...hát maradjunk annyiban, hogy jópárszor segítettünk egymáson, de soha nem lett belőle kapcsolat.
2014. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tehát úgymond a szájába repült a sült galamb? :)

Vagy ő kezdeményezett?

Volt előtted párkapcsolata?

2014. jan. 13. 18:13
 4/9 A kérdező kommentje:

Hány évesen jött össze először?

Hogy érted azt, hogy segítettétek egymást? Ha szabad kérdezni. :)

2014. jan. 13. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, gyakorlatilag igen, bár az elmondása szerint pont akkor akart rámírni mikor én írtam rá. Velem volt az első randija, az első csókja, szegény nagyon béna volt, de aztén belejött :D

2014. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy értve, hogy 15 éves korunk körül, már szerettük volna látni, hogy mije van a másik nemnek. Aztán kicsit továbbléptünk, de a tényleges szexig nem jutottunk el.A barátnőmmel pedig pont 20 évesen jöttem össze. ( Kis híján 21. de az most lényegtelen)
2014. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én próbálkoztam sokszor, de sose jött össze semmi, biztos béna voltam, valóban nem volt sok önbizalmam.

Egyetemre mentem, ott ismerkedtem meg egy lánnyal, sokat beszélgettünk, inkább barátkoztunk, aztán megsütötte magát galambnak. Bár épp másért voltam oda, de azzal a mással nem alakult semmi, és végülis ő is tetszett. Összejöttünk, aztán hamar nagyon megszerettem, meg szerelmes lettem belé.


Ebből négy év kapcsolat lett, na utána se tudtam nagyon mit kezdeni, következett az önbizalomépítés korszaka. Valamennyire sikerült, de inkább az van, hogy a lányok, nők, akiknek tetszem, valahogy elérik, hogy "kezdeményezzek" náluk, vagy ők tesznek valamit. Úgy már lehengerlő bírok lenni, ha tudom, hogy tetszem.

2014. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt, hogy önbizalomépítés korszaka? Érdekelne, akár pm-ben is, ha szánnál rá egy kis időt. :)
2014. jan. 13. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Bekerültem egy nagy társaságba, sok lánnyal, nővel, akikkel ismerkedtem, beszélgettem. Próbáltam gátlások nélkül magam adni. Páran "elvittek magukkal", szóval kb. barátkozás és szex, na és mindig imádták, hogy jó vagyok az ágyban. Ez már egy pozitív visszajelzés, ugye nem csak attól, akivel elvesztettem a szüzességem, ettől nőtt az önbizalmam.

A sok beszélgetésből meg valahogy kisült, hogy a személyiségem milyen részei lehetnek vonzóak, én meg tudom, hogy mit szeretek ezek közül mutatni magamból.

Már csak fel kellett venni egy inget és hajat mosni. :)


Alapvetően még mindig gátlásos vagyok, inkább a nőkre várok, hogy jelt adjanak, hogy szeretnének megismerni. Aztán ha nem megy a beszélgetés, akkor nem tudok nagyon mit tenni, ez is a nőn múlik, hogy egy húron pendül-e velem. De ha megy a beszélgetés, akkor meg tudom magam mutatni, aztán vagy jó vagyok nála, vagy nem.

2014. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!