Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellhetek így valakinek? (link)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek így valakinek? (link)

Figyelt kérdés
Nagyon sokan szép lánynak tartanak, vékony a derekam, de van fenekem, combom, csípőm, magabiztosnak mondanám magamat. Mindenkitől hallom a sok pozitívumot rólam, igyekszem kedvesnek lenni, nyitottnak. Nem is ez a lényeg. Utálom a melleimet. Valahogy így néznek ki: [link] Valamennyivel kisebbek, szóval feltűnőbb az, hogy duzzadt a mellbimbó. Nagyon utálom. Undorodom tőle, sosem tudnék megbarátkozni vele. 16 éves vagyok, a közepén egy komoly kapcsolatnak, de nem szeretném megmutatni a melleimet. Anya persze tiltja a plasztikát, de ez tönkretesz. Olyan undorító:( Kellhetek így valakinek?

2014. jan. 13. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, semmi gond nincs a melleddel. Ha szeret a párod, akkor meg úgyse ez fogja érdekelni, már ha elég érett.
2014. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nagyon tuti mellek, hozzá ne nyúlj :)))))

Tényleg gyönyörűek.

2014. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

El ne rontsd!!!

Ez így tökéletes ahogy van :D

Nekem nagyon bejön :)

2014. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
enneél joval csunyább mellel is kellenek nök. Figyelj én 29 vagyok a férjem volt a 9. frfi az életemben egyik volt barátom sem panaszkodott rá, de tény senki nem a melleimért szeretett. De szeretett épp ezért nem az volt a legfontosabb hogy miylen alakú a mellem. Amilyen képet linkeltél teljesen normális átlagos mell. Több millió nönek ilyen a melle szokd meg erre nincs is plasztika. Hidd el ez egy pasit sem zavar. Örülj neki ha ilyen keres és örülj neki ha nagyjából egyforma sok nönek ruhán keresztül láthatóan nem egyformák a mellei, na náluk érthetö hogy zavarja öket.
2014. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezek kifejezetten szép mellek, kedves kérdező.
2014. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is az ilyet szeretem :D
2014. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A melled nem fog semmit meghatározni egy kapcsolatban. Tudom, milyen érzés, ha neked nem tetszik. Szerintem akkor fogsz kibékülni vele, amikor rájössz, hogy az akit szeretsz is imádja. Az én barátnőmnek eléggé csúnya, lógós, duzzadt mellbimbójú a melle, de ahogy beleszerettem, a mell(:D)é is megszerette vele együtt. Remélem hatottam rád. Szia
2014. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Istenem, miért gondolod, hogy nem szépek?! Senki sem tökéletes! Mindenki tele van hibákkal. De egy ilyen mell, az igenis KELL egy pasinak!


Gondolj csak abba bele, hogy a pasi vágyik a csajra. Magáról tud mindent, (csak egy helyre nyúl állandóan), de a nő testét nem ismeri, mert az nem az övé! MINDEN része érdekli! Elfogadjuk mi a mellet így is, csak tartanánk már ott, hogy a kezünkben vagy a szánkban lehessen!


Igen! Sok mindenkinek kellhetsz! És mutasd meg, ne szégyelld a tested! És semmiképp ne költs rá pénzt! Nem azzal szerzed meg a boldogságot! Sokan nem kezdenénk ki plasztikázott mellel. Általában a természeteset szeretjük!


44/F

2014. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmi baj a melleiddel, szeresd őket, a barátod is oda meg vissza lesz értük!
2014. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Te olyan hülye vagy...:( nincs ezekkel semmi baj. Az enyémek ennél ezerszer undorítóbbak.
2014. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!