Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nállatok ez már elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nállatok ez már elég rosszfiúnak számit?

Figyelt kérdés
Aki itassan,lopott kocsival,jogositvány nélkül furikázik,és szórakozóhelyeken az ablakot lehúzva fütyül a lányoknak hogy száljanak be a kocsikázni..
2014. jan. 14. 11:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igen a könnyű vérü lányok ficsi reggelik :)
2014. jan. 14. 11:31
 12/17 anonim ***** válasza:
rossz kisfiu lehetsz max...ha meg nem nyomassad nekem privátba miket tudsz mennyiért..várom.
2014. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 11:33

Nem szokásom pénzt kiadni semmiért,minek amikor,el is vehetem,ingyen?

2014. jan. 14. 11:35
 14/17 anonim ***** válasza:

XDXD

Az a vicc,hogy ezt én is csináltam egy darabig..

Igen jó volt ez a "rossz fiú" stílus, csak mikor elkaptak ittasan, és eltiltottak a a jogosítvány szerzés lehetőségétől 3 évre, meg +300 ezer forint büntetést szabtak ki, már nem is volt olyan jó ez a rossz fiú stílus..

Inkább nőj fel te is, mert addig jár a korsó a kútra, még el nem törik.

2014. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A lányok csak egy mezei gyökérnek fognak gondolni, akivel veszélyes lenne nyomulni, mert jól rákefélsz maximum. A rossz fiús-ág nem pont ezt jelenti a lányoknál (teljesen mást), benézés. Gyökér != bad boy
2014. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez már annyira rosszfiú, hogy ütném, mint a zsákot.

Én sem vagyok egy szent, szoktam ittasan motorozni, de CSAKIS KIZÁRÓLAG ZÁRT TERÜLETEN, FESZTIVÁLON, STB., tehát olyan helyen, ahol nem tudok a baromságom miatt balesetet okozni! Egyszer közúton frontálisan jött belém egy robogós, be volt rúgva, mint az ökör, ha nem lép le teli gázzal, tuti összeverem. Nem értem, mi abban a menő, ha valaki berúg, aztán másokat is veszélyeztet vele, az ittas vezetést én még a jelenleginél is jobban büntetném.

Mellesleg ez a csajok szemében is inkább szánalmas erőlködés, a ,,rosszfiús" viselkedés egy erős, határozott egyéniségből fakad, amikor a törvényeket és a társadalmi elvárásokat néha megszeged, vagy szükség, vagy az egyéni igazságérzeted miatt (ez utóbbi manapság mondjuk eléggé kihalt, ahogy elnézem...). A lányok szemében a rosszfiús viselkedést inkább egy betyáros, huszáros gondolkodásmódhoz tudnám hasonlítani, csak mai keretek között, nem pedig folymatosan vedelő, beszólogató, tahó, de amúgy nyápic alakokhoz...

2014. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez inkább szánalmas, sosem állnék le egy ilyennel. Számomra fontos az intelligencia és a magabiztos kiállás, de az ilyen típusú emberek ezzel a viselkedéssel pont a kisebbségi komplexusukat és az értelem hiányét igyekeznek kompenzálni, mivel más fegyverük nincs készleten. Az azonos szinten álló lányokat valószínűleg sikerül meghódítani, de azon felül esélytelen.
2014. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!