Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor kezdtetek el randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor kezdtetek el randizni és mikor kezdtetek el csókolózni?

Figyelt kérdés
Egyre több lánynak van pasija körülöttem... kicsit korai mondjuk es csak ezert tettem fel a kerdest.nem tudom miért de nekem csókolózni van kedvem nem azert mert megyek a hülyeség után csak úgy van 6-os Vagyok es mindenki hatodikba kezdett el járni valakivel. es ha lenne pasim azt tök ciki lenne a szüleimnek elmondani hogy összejöttem valakivel de még nem akarok pasit. 12/l
2014. jan. 14. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az első pasim 16 évesen volt, és akkor is csókolóztam először, nem sürgettem a dolgot attól függetlenül, hogy akartam pasit, nekem is minden barátnőmnek volt csak nekem nem, de nem érdekelt, én megvártam amíg a legjobban éreztem azt hogy nem bírom ki csók nélkül és ezért jobban élveztem mint a többiek. szerintem ne hamarkodd el, de ha mégis lenne valakivel valami azt ne szégyelld anyudék előtt :) ! 18/L
2014. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
át érzem a helyzeted :)
2014. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is igy érzek!12 éves vagyok természetesen lány és annyira akarok csókolózni, de pasit még nem szeretnék.És még csak az kellene, hogy elmondjam a szüleim elött.Mindig azzal viccelödnek, hogy majd hozzák a puskát ha egy fiú a közelembe jön.
2014. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
looool nálam is ez van utsó :D 14/L
2014. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
14 évesen csókolóztam először. Most 16 vagyok. 14 évesen is volt először barátnőm, ami elég hosszú ideig volt. Nem kell elsietni, és nem kell ilyen fiatalon (mint én 14 évesen) hosszú kapcsolatba kezdeni : )
2014. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!