Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy a saját nememhez vonzódom? (14 éves lány)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Mostanában elég félelmetesen reagálok más lányok közelségére. Gyakran elpirulok és folyton ölelgetném őket. A női parfüm illatától valahogy elgyengülök és nagyon furcsa érzés kerít hatalmába. Tudom, hogy feromonokat tartalmaznak, ezért nem értem, hogy a férfi illatszerek miért nem váltanak ki belőlem ilyet.

Az elmúlt időben amikor rajzoltam, főleg lányokat ábrázoló képek kerültek a papírra. Hiányos öltözetben. Eddig erősen nőies fiúkat rajzoltam. Meg szerelmes fiúkat. Most meg egymásba harapó alul öltözött oroszlán- és kecskefejű nőket és lámpát ölelgető félmeztelen villanyizzófejű nőalakot. (Na jó, a rajzaimba kicsit a Dali-rajongásom is közrejátszik.)

A környezetem már legalább fél éve észrevette, hogy kicsit furcsán viselkedem, nem úgy, ahogy egy lánynak kellene. Azt mondták, hogy valószínűleg leszbikus vagyok, de nekem ez még csak most jutott el a tudatomig. Most kezdtem el aggódni. Anyukámmal a legtöbb fiúkról folytatott meghitt anya-lánya beszélgetésünk a ,,Miért, talán a lányokat szereted?" 'költői' kérdéssel zárul. Sajnos én magam sem tudom... Egyszerűen nem tudom eldönteni. Lehetséges, hogy idővel elhagyom ezt?



2014. jan. 14. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

"nem úgy, ahogy egy lánynak kellene"... Ehm. Ki mondja meg, miként Kell viselkednünk? Van kódex, előírás?


Egyébként semmi para. Kíváncsi vagy. Teljesen rendben vagy.

2014. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet h az vagy, az se baj :)) Irj privit nekem, ha szeretnél, és beszélgetünk ;)
2014. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre ezt még korai lenne teljes bizonyossággal állítani. Addig nem bocsájtkoznék ilyesmibe, amig konkrét kapcsolatod nincsen saját nemeddel.

Elképzelhető, hogy igen.


A leszbikusság nem betegség, vagy olyan kóros tulajdonság amit kellene, és lehetne kezelni.

Maximum elnyomni tudod, de ez megkeseríti az életedet. Ha valóban kiderülne, hogy leszbikus vagy, akkor az a helyzet, hogy az egyetlen amit tehetsz, hogy elfogadod.

De mint mondtam ezt még korai lenne kijelenteni, nem végleges a szexualitásod.

2014. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, sajnos az a baj, hogy túl sok körülöttem az ellentmondás, ami miatt kavarognak bennem az érzések. Nagynéném nyáron leült velem beszélgetni, és csak úgy spontán kijelentette, hogy ,,Szerintem anyukád annyira szeret, hogy elfogadná, ha leszbikus lennél." Eközben anyukám állítja, hogy ő nem homofób, de mégis betegségként fogja fel a homoszexualitást! Ez engem nagyon idegesít.

2014. jan. 14. 19:45
 5/5 anonim válasza:
Lenne egy fura kérdésem vonzóttál valaha is fiúhaz?
2017. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!