Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti belemennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek egy kis kalandba nős férfival?

Figyelt kérdés

Van 2 nős férfi ismerősöm, akik mindketten nagyon vonzónak találnak engem, és elmondásuk szerint szívesen lefeküdnének velem.

Már fél éve fűzik a fejemet, és most már úgy érzem, nem állok ellen nekik tovább.

Le fogok feküdni velük majd, mert számomra is vonzóak.

Leget, hogy csak 1 alkalom lesz, lehet több, nem tudni.

Ti belemennétek egy kis kalandba?



2014. jan. 15. 16:57
1 2
 1/19 Galaxis. ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2014. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Többre tartom magam annál,hogy csak kalandra kelljek. De nálam amúgy is alap,hogy házas férfival nem lenne semmi és nem is hagynám, hogy 1,5 évig fűzögessen!
2014. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*1,5 év helyett fél évig
2014. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lotyó!
2014. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2-es: Majd változik a világlátásod. Harminc fölött ha majd facér leszel azért, ha meg férjnél akkor meg azért.. :D :D Uraim van aki egyetért velem??? (Nem a huszonéves kezdőket kérdezem itt...)
2014. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5-ös nem tini vagyok! És mégis így gondolom!
2014. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán, mert számomra az ilyen férfiak szánalmasak. Gondolj bele még anyni tartásuk sincs, hogy az otthoni problémákat megoldják. Gázak, nem bírok rájuk férfiként tekinteni.

Ha kaland kell, akad bőven egyedülálló férfi is, még jobbak is, nem kell titokban elszaladgálniuk a feleségük szoknyája mellől, bármikor a rendelkezésemre állnak. :)

2014. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
SOHA. Szoktam is mondani ha minden nö olyan lenne mint én nem lenne házasságtörés. Én mindig belegondolok a feleség helyébe és eszembe jut hogy ha én leszek feleség tuti vissza ia kapnál, mint tudjuk Isten nem bottal ver.
2014. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne menj bele. A megoldás az, hogy kerülöd őket.
2014. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!