Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha választani kell,21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha választani kell,21 éves lányt vagy 25 évest választanátok? Ha mindkettő tetszik nektek, számít melyik hány éves?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, személyiségük számít csak.
2014. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel 22 vagyok, ezért inkább az előbbit.
2014. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem.

azt választanám akinek jobban megfog a személyisége, és nem mellesleg csinosabb. Ha már választani lehet!

23/F

2014. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, tehát nekem teljesen mindegy. Nem kor alapján dönteném el szerintem melyik kell.
2014. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 putyííí ***** válasza:
Nem számít a kor, amelyik jobban tecccik :)
2014. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valamelyik biztos jobban tetszik és a koruk az 1742dik a mércém szerint
2014. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rangsorold a lanyokat ...hogy nez ki az masodlagos..a belso ertekek a domainalok...Muveltseg es szemelyiseg ...tanultsag ...aztan hogy alkalmazkodik mas emberekheze.. Hogy viselkedik tarsasagban..ezek a szempontok amiker orientalodj..na meg hogy viselkedik az agyban az is fontos... szeret szopni vagy sem mert ha az egyik nem szeret az mar egy fontos pont hagy vagy megszereti vagy akkor ebben a kategoriaban amasik lany nyer..De Ez sem a legfontosabb mert volt mar olyanra pelda tortenelemben hogy a lany jo volt az agyban de kozben buta volt mint a sotet ejszaka aminek az lett a vage hogy ott lett hagyva...szoval nem minden arany ami fenylik...Azt si figyelembe veheted hogy hazaviszed szuleidnek bemutatod.. nekik melyik szimpatikusabb...aztan meglatod ki lessz a nyero..
2014. máj. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!