Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak ez bejon?

Figyelt kérdés
Szeretik ha egy fiu humora kisse ironikus, gunyos, nem az a szerintem unalmas humor, ami a velem kb egykoruaknak van. (15) Atveszek abbol a humorbol is, de megvan a sajat ironikus humorom is. Neha kicsit az jon le, hogy okosabbnak, intelligensebbnek, ertelmesebbnek hiszem magam masoknal, mondjuk igy is van, de probalok nem serto lenni. Ha valaki erzekeny, sertodekeny, nem idegesitem. Nem bunkoskodom a lanyokkal, nem fogdosom a fenekuket. Ha tetszik egy lany, kisse felenkebb vagyok vele. Mint mar irtam, szerintem ertelmesebb vagyok a tobbieknel, de nem nezem le oket emberileg, sot sok embert nagyra becsulok, akik nem olyan okosak, de a bajban velem vannak. Egy ilyen fiu bejon a lanyoknak?

2014. jan. 15. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha 20centis a pélód akkor a szádon is szarhatsz be fog jönni a sok lotyónak.
2014. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 körül nagyobb sikered lesz a lányoknál, a mai 14-15 éves lányok többsége nem ezt keresi.
2014. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, tudsz konkrét példát mondani? Lényeg,hogy ne bántson meg vele senkit, meg ha már próbálkozik, valamennyire nem árt, ha vicces is:):)
2014. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem jössz be, túl sok egoizmus szorult beléd.Csak pozitívumokat írtál, nem viszed túlzásba az önkritikát, azt látom. Mitől lenne nagyobb a prudenciád és az intelligenciád többieknél?

Milyen az a bizonyos unalmas humor, ami a kortársaidnak van szerinted?

14/L

2014. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

4#-es!


A Kérdező szerintem az úgynevezett "oltásokra" gondol, melyek manapság ilyen korban tényleg gyakoriak, és én sem találok bennük semmilyen humort...

2014. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyesmi fiut keresek pont es 14 vagyok:(
2014. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!