Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért van ezen kiakadv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám miért van ezen kiakadva? Mi gond ezzel?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, barátom ugyanennyi idős. 5 hónapja vagyunk együtt.

Tőlünk nem messze lakik egy másik településen (kb 30 km)

Most vizsgaidőszak van nekünk (ugyanarra az egyetemre járunk, ugyanarra a szakra), de túl vagyunk a vizsgákon, már csak pihenés van febr. közepéig.

Szeretünk minél többet együtt lenni, átmenni haverokhoz, velük dumálni, vagy meginni 1-2 sört, vízipipázgatni, filmezni, főzőcskézni, vagy csak fetrengeni és beszélgetni, szóval ha csak tehetjük együtt vagyunk 2-3 napot valamelyikünknél.

Anya viszont sokszor morog velem, hogy minek kell "állandóan együtt lennünk".

Pl most az volt, hétfő-kedden Pesten voltam (meg a barátom is, ott alig tudunk találkozni órán-vizsgán kívül), kedd délután hazajöttem, mert családi vacsora volt, másnap mentem vissza, pénteken vizsga után barátommal együtt eljöttünk hozzánk, vasárnap vissza pestre, hétfőn vizsga, onnan barátomhoz, tegnap jöttem haza, most itthon leszek jövő hétig biztos, jövő héten valamikor találkozunk újra.


Szüleim kora reggeltől késő estig dolgoznak, egész nap egyedül punnyadok itthon, nem tudom miért kéne itthon ülnöm magamban. Semmit nem csinálok, egyedül érzem magam és hiányzik a barátom, nekik meg a munkahelyükön tök mindegy hogy én hol vagyok. De ők azt mondják "legyek itthon is". (Utána meg lecsesznek amiért mindig itthon a gép előtt ülök.)


Szerintetek kinek van igaza?


2014. jan. 16. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
NEKEM.D
2014. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Aki kifizeti a mókádat.
2014. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az hogy elmenjek hozzá, 600 ft-omba kerül oda-vissza, cserébe nem kell ebédet rendelnie nekem 2-3 napra, szóval anyagilag még jobban is járunk, barátom meg mindig hétvégén jön amikor anyukám amúgy is annyit főz hogy csomót kidobunk végül mert nem tudunk annyit megenni. Szóval nem a pénzzel van a baj.
2014. jan. 16. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 =Beletrafáltál-bölcs ember vagy.
2014. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak féltenek..

Egy szem gyerek vagy a családban?

2014. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán ha otthon vagy, néha meglephetnéd őket valamivel, kitakaríthatnál egy kicsit, összeüthetnél nekik valami vacsorát... Ha nem teszel semmi, csak ülsz a gép előtt, és punnyadsz, azt senki nem nézi jó szemmel.
2014. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a buszjegyre lett értve,vagy már ingyenes az egyetem,sör,ruha stb?
2014. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak féltenek téged. Valószínűleg még új nekik ez a helyzet, hogy a lányuk egyetemre jár és ha ott végez, akkor napokat nincs otthon. Most jött el az a szakasz az életükben, amikor a gyerek "kirepül a családi fészekből" és ezt még nem teljesen fogadták el.

Egyébként szerintem részben mind a kettőtöknek igaza van, mert azért mégiscsak kell a családdal is lenni. A mennyit meg már nem az én dolgom eldönteni.

2014. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mikor itthon vagyok ki szoktam takarítani, stb, de ha itt ülök több órát, akkor egyből "mindig"... (Hobbim a fotózás, videóvágás, filmek, videojátékok, zene, mindhez kell gép, meg gyakorlok, ha már programozást tanulok)

Amúgy nem értem ezt a választ: "Nem a buszjegyre lett értve,vagy már ingyenes az egyetem,sör,ruha stb?"

Az egyetemet az állam fizeti, meg amúgy is mi köze ahhoz hogy szabadidőmben itthon vagyok vagy a barátomnál? A ruhának szintén mi köze ehhez... A sörre meg ő hív meg ha nála vagyok, nálunk meg kb. ipari mennyiség van itthon, ha épp nálunk vagyunk.

Szerencsére vagyunk olyan helyzetben hogy ilyenek nem okoznak anyagi gondot.

2014. jan. 16. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy megkérdezem, de hová jársz egyetemre?
2014. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!