Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mire gondolnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mire gondolnátok olyan esetben ha? 22F

Figyelt kérdés
Ha egy fiú,akivel egyébként jóban vagytok(rendszeresen beszéltek,és találkoztok mert egy a baráti társaság), küldene nektek egy szerelmes számot, ha egyébként tudnátok róla,hogy nem hallgat olyan zenéket? Az érzelemkifejezés lenne a cél, csak hogy, ez nektek leesik ilyenkor,vagy nem gondolnátok semmire?
2014. jan. 16. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy egy nyálgép. Nem kell. 23/L
2014. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy gimis oszttársam, akivel nagyon jóban voltunk küldött egy olyan számot, de hangsúlyozta, hogy ne értsem félre. Én máig nem tudom, hogy azt most csak úgy küldte, vagy pedig utalni akart vmire.
2014. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
biztos elgondolkodnék rajta, hogy miért küldte. :-) 22 L
2014. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem venném a célzást:D

L/18

2014. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!