Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetem el azt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetem el azt aki tetszik?

Figyelt kérdés

#-Szerelem-
2014. jan. 17. 20:34
 1/8 anonim válasza:
keress állandó hobbit, arra fogsz koncentráli, és kevesebbet az illetőre
2014. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van hobbim,több is.Csak minden nap látom őt a buszon meg minden hol és így mindig ő jár a fejembe...:(
2014. jan. 17. 20:45
 3/8 anonim válasza:
Sehogy!!Főleg ha látod minden nap!Miért nem tudatod vele?ki tudja,lehet hogy az érzés kölcsönös!
2014. jan. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy sehogy ha midnen nap látod. Menny másik busszal, vagy gyalog... Keress hobbit, járj konditerembe, vagy csajoz be mással...
2014. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ismered is, vagy csak látásból, mert ez azért két külön dolog?
2014. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Még 40 év után is gyakran azokra gondolok, akikbe annak idején szerelmes voltam, de félénkségem miatt nem ismerkedtem meg. 30 év házasság és 2 gyerek után is sajnos. Könnyebb lett volna feldolgozni, ha annak idején jártunk volna, és valamiért szakítottunk volna, de így ismeretlenül viszont örökre angyalok maradnak az emlékezetemben. Még mindig a fejemet verem a falba, ha arra gondolok, meg kellet volna valamit próbálni, legfeljebb kikosaraz, de így a mai napig magamat hibáztatom, hogy mindenkit elszalajtottam egészen addig, amíg úgy éreztem, most mér nagyon szorít az idő.
2014. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
közölném hogy lány vagyok.
2014. jan. 24. 18:05
 8/8 Lilsy válasza:
Ha az nem jön be, hogy megmondod neki, akkor alakíts az életeden úgy, hogy minél kevesebb találkozási pontotok legyen. Például járj előbbi/későbbi busszal. Kényszerítsd magad, hogy ne figyelj rá. Elfelejteni nem fogod, de kevéssé lesz intenzív érzés egy idő után, ha meglátod. 20L
2014. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!