Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet valahogy birkózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valahogy birkózni azzal az érzéssel, hogy lehet soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Már elképzelni se tudom, hogy valaha lesz valaki, aki szeret és viszont szeretem...
2014. jan. 18. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pici szivem, add lejjebb az igényeidet. Nem gáz az ha Bmw helyett opelja, szuzukija vagy peugeot-ja van a barátodnak. És már is lessz valakid.
2014. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom magam pontozni...


Sehol nem írtam, hogy milyen igényeim lennének, a kocsi és a pénz pedig egyáltalán nincs is köztük (se semmi olyan, amivel "a nők magas igényei" címen dobálóznak).

2014. jan. 18. 14:33
 13/15 anonim ***** válasza:
20 vagyok.. 1 kapcsolatom volt eddig.. én azért nem törödök bele mert ismerkedek meg ilyenek.. meg az az 1 ember akivel jártam.. jéézusom de jóó pasi volt*--* 10/1000as**---**
2014. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már megbirkóztam vele. Pedig magamat 10/8-ra értékelném, de az élet kegyetlen, ha az ember nem akar a csürhe után rohanni és nem a csürhe gondolkodásmódú párt szeretne magának. 23/F
2014. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy SOHA. Az túl erős szó úgy hiszem.


Bele fogsz akadni.

Én is teszem azt egy éve keresgélem azzt aki.

És nem találom pedig én már 32 éves vagyok...


Megtalálja az ember ha keresi vagy ha nem akkor is. Légy optimista.. Muszáj.


Szeretni viszontszeretni persze nem egyszerű, de nem is lehetetlen ám...:)


Hajrá lááááány:)


32/F

2014. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!