Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mindegy mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mindegy mivel szőrtelenít egy lány/nő, csak ne legyen szőrős?

Figyelt kérdés
inkább a lábra célzom , lényegtelen,hogy brotvál e vagy gyantáz vagy epilál a barátnőtök? Pl ha borotvál akkor nem zavar,hogy naponta kell, vagy,hogy erősebb lesz s egy idő után olyan mint az arcotok, nagyon zavar titeket, ha néha kicsit szőrös? előre is köszi a válaszokat!

2014. jan. 18. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést, hogy irreleváns vagyok a kérdés szempontjából, nőként, de muszáj megjegyeznem valamit: ott nagyon nagy baj van, ha napi szinten kell borotválkozni...
2014. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 T-mester válasza:
42%
Amugy igen nekünk pasiknak tök mindegy h mivel tünetetitek el a szört, csak az a lényeg h ne legyen
2014. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én gyantázom/epilálom a lábam ,tehát én 3 hetente szoktam,de van pár ismerősöm akik 12 éves koruk óta rendszeresen borotválják és naponta -kétnaponta szokták .
2014. jan. 18. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Én is naponta szoktam borotválkozni, mi a baj ezzel...?
2014. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, és nem értem, mi a gondja az első válaszolónak... én is borotválom a lábamat, és bizony másnap már nem tükörsima. Erős a szőröm, ez van.


ON: Eddig minden páromnak mindegy volt, mivel szőrtelenítek és nem zavarta őket, ha néha kicsit szőrös volt. Az első, randizgatós időszakban persze még tud készülni az ember minden alkalomra, de együttélés esetén már kicsit beteges lenne azon görcsölni, hogy frissen szőrtelenített-e az ember minden alkalommal :)

2014. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Tőlem le is rághatja. :D
2014. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem tud érdekelni mivel szőrtelenít, csak ne legyen szőrös. Oké, az nem zavar, ha egy kicsikét az, de azért nekem jobban tetszik, ha nem szőrös egy lány.


Ja még annyi, hogy 12 éves kortól elég hülyeség szőrteleníteni. Csak megerősödik a szőr. Én is itt csesztem el annó. 13 évesen elkezdtem borotválni az arcomat és ma már másnap borostás. Az a szerencsém, hogy nem erős a szőrzetem annyira.

2014. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

7:


Bocsánat a csupa nagybetűért, de:


NE ÍRJÁL MÁR LE ILYEN HÜLYESÉGEKET!


Köszi.

2014. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lényegtelen


volt egy barátnőm ő borotválta a lábát és igen másnapra az már bök ha rendszeresen "kaparja"

reggeli készülődés úgy nézett ki hogy én a tükör előtt borotválkoztam ő meg a kádba

közös programnak is fel lehet fogni XD

2014. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

értem :)

Csak mert van pár fiú barátom aki azt mondja,hogy inkább legyen néha szőrös minthogy egyfolytában borotválja egy lány.

2014. jan. 18. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!