Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyet választotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyet választotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lányokat szeretném kérdezni,hogy ti milyen bugyit és melltartót szerettek hordani,illetve milyen intim fazont szerettek?És még azt,hogy mik a méreteitek?Én kicsit kicsinek találom a mellem,azért is érdekel,meg nem tudom a pasiknak mi jön be fehérneműbe és a többibe.



2014. jan. 18. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az jön be a pasiknak fehérneműből, ami jól áll rajtad. A melled meg tök mindegy, mekkora, aki szeretni fog téged, az a melleiddel együtt fog szeretni.
2014. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ház igazából az attól függ, ha van barátom mindenképp olyat ami passzol egymáshoz és szexi, ha nincs akkor meg igazából mindegy, a mellméret az is mindegy a pasik bármekkora mellért odavannak:D
2014. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 18. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
bugyi melltartó szerintem mindegy :D csak jól álljon :) amúgy én bugyiba az olyat szeretem ami kicsit ilyen franciásabb, vagy olyat aminek csak a derekán van gumi, lent a széleknél meg pl csipke, vagy csak sima varrás :) és amúgy intim fazon: én teljesen leszedem borotvával :D és amúgy nem nagy a mellem :D és szerintem se az számít hogy mekkor, inkább az hogy szép formás legyen :) 18L
2014. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a francia bugyi kènyelmes ès egyben sexis, melltartó meg ami jól àll
2014. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is a franciára szavazok. :)

16L iszonyú kicsi mellekkel... :/

2014. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!