Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy osztálytársam aki tetszik, konkrétabban SZERELMES vagyok belé.Mindig a közelébe vagyok, a suliban ott akarok ülni a közelébe (erre a tanár előre ültette),ha nem jön suliba konkrétan elszomorodok, teszem a többiek előtt (akik ne is sejtik, hogy tetszik a lány), hogy ok nem jött...van mikor pacsizok vele, mert úgy köszönünk néha meg úgy szokás a suliba, ha becsengetnek akkor sorakozni kell (szerintem baromság) már a szünetbe is beállok arra a helyre ahova kell.Mikor ,,belállunk a helyünkre" néha csak úgy hülyeségből hozzámnyúl,fogja a vállam,stb.:most megkérdeztem facebookon tőle, hogy mik ezek a ,,vonatozások".Erre azt mondta az illető, hogy: hülyék vagyunkxd...utána meg mondta, hogy nyugi nem tetszek neki.Pedig már ilyen ,,üldözési mániám van" azt nézem facebookon, mikor van fent meg zavarba vagyok mikor ,,vonatozunk".13/f ő 13/f it tegyek?(Tudom most jön a korai,gyermekszerelem stb.: de higgyétek el ilyet még nem éreztem egy lány iránt sem)Köszi előre is a válaszokat szép estét!

2014. jan. 18. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyan kis cuki csajszi amúgy <3
2014. jan. 18. 21:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Èn bevallanàm neki :)

14/L

2014. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 VÁLASZOLÓ:Nos...hát amúgy...én..ilyen félénk vagyok...félek, ha visszautasít (ami 99,999*%-ban már meg is történt), hogy tudok utána a szemébe nézni...
2014. jan. 18. 21:59
 4/4 anonim válasza:
Szerintem probàlj lassan közeledni felé pl.:gyengéden simisd még a vàllàt
2014. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!