Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (hetero)barátom akibe egyre jobban kezdek beleszeretni ... nagyon jóba vagyunk mint 2 testvér de ugy érzem hogy reménytelenül beleszerettem. nagyon szeretnem hogy o is viszonozza a szerelmemet. nagyon helyey pasi és szegénynek nincs sok szerencséje a nőkkel és mindig mondja hogy hogy anyira vágyik a szeretetre es en ulyenkor mindig arra gondolok hogy en feltetelek nelkul tudnam szeretni... mit tegyek tudnek tenni valamit h bi legyen vagy legalabb megcsokoljon vagy valami ? vagy szeressek.ki belole de hogyan ? en küzdök magam ellen de belefaradtam a nemek közötti harcba es szerintem bi vagyok en is de az ő szerelmére vagyom .. egy csók tőle ... egy álom ... nem tudja h bi/meleg vagyok de o elfogadja a nelegeket nem homofob .... seitsetek pls

16/F



2014. jan. 19. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet titkon ő is bi. Próbáld meghúzni.
2014. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem csak a sexre vagyom hanen a szerelemre, ő rá vágyom firtattam vele mar a tema határait de ... azt mojdta h ugyanolyan jo baratja lenne a melegnek csak kicsit tavolsagtartobb lenne ... mondjam.neki el? vagy ne ? hogyan ha igen mert ezert en nem akarom elveszíteni ...
2014. jan. 19. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele! Már rég meg kellett volna tenned, hogy fogod s amikor éppen négyszemközt vagytok, elmondod neki hogy reménytelenül belé szerettél. Ezzel nem fogod elveszíteni,

pár kérdéssel arrébb pont ez volt a téma, csak jobb barátok lesztek.

2014. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Egy Zsófi nevű lány válasza:
Nem biztos, hogy most kell neki elmondanod. Azaz még bizonyosodj meg a saját érzéseidről. De hogyha tényleg ennyire közel álltok egymáshoz, akkor el kell mondanod neki, mert gondolom mindent megosztotok egymással, és a hallgatás is hazugság. Bízol benne annyira, hogy feltárd neki az érzéseid? Ha igen, értékelni fogja, és talán elindít benne valamit, ha eddig nem is gondolt rád ilyen oldalról. Bárhogy is döntesz, kérlek megírod majd, hogy alakul?
2014. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon közel állunk egymáshoz és valószínűleg azért szerettem bele mert 1) kiált mellettem mikor mindenki elhagyott 2) irtóra helyes :D beszéltem vele arrol hogy ha kiderülne hogy egyik barátja meleg akkor mit tenne azt mondja nem tudja de egy kicsit távolságtartóbb lenne / nem engedné olyan közel magához.mikor arrol beszél hogy szeretné ha szeretnék de a lányokat per pillanat nem érdekli (nem is tudom miért) ős egyre jobban magát vádolja kezdi azt hinni h nem szép .... de félek ha elmondom neki h bi vagyok vagy h szeretem akár mennyire is közel állunk egymáshoz kicsit alább fagyna vagy tényleg kicsit távolságtartóbb lenne ezért én meg nem akarom a mostani helyzetünket feláldozni, hallottam hogy egy srác aki ugyan ugy mint én és ők voltak de a hetero srác ugy kezelte mint egy lányt simogatta az arcát ... de szerintem velem nem lenne ilyen szerintem vagy távolságtartóbb lenne vagy átmennénk helóbarátba vagy megszakítana velem mindent ... Néha azt gondolom sokkal jobb lenne kiköltözni Budapestről vidékre :D hátha könnyebben fejtenék ( bár kétlem :D )
2014. jan. 19. 15:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!