Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy 14 évesen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KelemenVikii kérdése:

Gáz, hogy 14 évesen pasit szeretnék?

Figyelt kérdés
azt érzem, hogy èn màr kèszen àllnék egy komoly kapcsolatra. ès valamièrt azt is èrzem hogy képes vagyok lefeküdni valakivel mert érettnek érzem magam hozzá. sokat gondolkozok azon hogy nekem kell egy pasi akit átölelhetek meg minden.. de én nem vagyok az a fajta kis csitri csak egy egyszerű lány.. segítsetek !..
2014. jan. 19. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, leszek a pasid.
2014. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról!
2014. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha nem csak a szex izgat, akkor nem az.
2014. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nos, értem mit mondasz, és azt is tudom miért mondod.

Kezdesz felnőni mentálisa, és testileg is, a hormonrendszered is dolgozik gőzerővel.

A komoly kapcsolat viszont (ami igazán komoly) néha 20 évesek szintjét is meghaladja, és láttunk már példát arra is, hogy 40 éves emberek sincsen vele tisztában. (a kérdések alapján mondom ezt)


A komoly kapcsolat kifejezés ezért számomra kissé szubjektiv. Neten keresztül nem mondom azt, hogy te még nem vagy vele tisztában, de mindenképpen fontosnak gondoltam leirni, hogy a te korodban még fenntartással kezeld.


Viszont értem mire gondolsz. Magad mellé szeretnél valakit. Megjelent az igény egy társra :) És tudom, hogy testielg fejlett vagy hozzá. (a hormonrendszer nem nézi a személyidet, és nem igazán érdekli mások véleménye :D)

Amondó vagyok, hogy nem, nem gáz, természetes igény, és biztosithatlak felőle, hogy ha tényleg jól értelmezed a "komoly kapcsolat" kifejezést, mire megtalálod ezt a fiút már bőven készen leszel érzelmileg, értelmileg, és testileg is ahhoz, hogy szeretkezz vele. Gondolok itt arra, hogy amig megtalálod, jártok, stb... addigra mrá nem 14 leszel.


Az igényed normális, egészséges.

2014. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz :)
2014. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Lennék a pasid
2014. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, ha 14 évesen pasit szeretnél, de ilyen korban lefeküdni valakivel akkor is korainak tűnik.


Az én barátnőm is 14 volt amikor összejöttünk, de akkor is tudtam rá várni min. 3 évet, hogy lefeküdjünk egymással, mivel addig is bőven van amit tudtok csinálni, ha annyira hajtanak a hormonok.

2014. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.Ez az érzés a korodbeliek 90%ban már ott van.Ráébredtél,hogy jó dolog ha van melletted egy fiú,aki szeret,akit szerethetsz,teljesen normális dolog.Sokan vannak így ezzel és ha tényleg komoly kapcsolatot keresel,akkor kívánom,hogy találj magadnak egy rendes srácot!Csak vigyázz mert nem minden srác rendes..vannak akik más szándékkal néznek,fognak nézni rád,az ilyenekkel ne is törődj.Hallgass a szívedre,és biztosan találsz valakit akivel szeretni fogjátok egymást.azt viszont még tartsd szem előtt,hogy fiatal vagy,és előtted az élet.Ha van kedved beszélgethetünk erről. 15/f
2014. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még bőven ráérsz ezzel!
2014. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!