Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Az első barátnőmmel 1 évig voltam együtt,kb 4 éve hogy szakítottunk és azóta nem is beszélünk csak kb fél évente egy 10 percet.Most megint beszélünk és nincsen pasija.Én még mindig szeretem valamilyen szinten.Szerintetek mit csináljak? Nem merek írni semmi olyat hogy de szép vagy vagy hasonló.Nem tudom mit csináljak,teljesen tanácstalan vagyok.Szerintetek?
2014. jan. 19. 17:17
 1/1 anonim válasza:
Szerintem legyél bátor és kedveskedj neki,max. visszautasít.. :) hány éves vagy?
2014. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!