Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet köze az anyátlanságomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köze az anyátlanságomnak a nők iránti vonzalmamhoz? 15/L Bővebben lent

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje inkább a nõkhöz vonzódom és inkább idõsebbekhez mint én és a választásaim általában olyanok mint anyám aki mellékesen egy éves korom óta nem törõdik velem. Négy éve már, hogy utoljára beszéltünk és azóta folyamatosan keresem azt akit szerethetek. Valakit aki ottvan nekem ha kell és átölel ha baj van. Légyszi csak normális válaszokat :)
2014. jan. 20. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nincs köze hozzá..
2014. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Az ember azért választ a szüleihez hasonlót, mert ez számára általában az elsődleges példa. De ha nem sokat van a szüleivel az ember gyermekkorában, akkor ennek semmi jelentősége.


Annak hogy a nőkhöz vonzódsz nem valószínű, hogy sok köze lenne édesanyádhoz. Valószínűleg egyszerűen csak tetszenek a nők, ennyi. :) Az meg, hogy idősebbekhez vonzódsz, az valamilyen szinten törvényszerű ebben a korban. Hiszen mindenki követi kicsit a szüleitől látott mintázatokat.


Az hogy szükséged van valakire, aki átölel, az meg megint csak nem furcsa. A kapcsolatok részben (főleg ebben a korban, de felnőttként is), arról szólnak, hogy biztosítsanak egyfajta biztonságot, megbecsülést, fejlődési lehetőséget, pont úgy, mint a szülő-gyermek kapcsolat. Olyan párt érdemes tehát választani, aki támogat a terveidben. Nyilván nem fog már senki helyetted cselekedni a felnőttek világában, de az érzelmi támogatás és az egyetértés nagyon fontos. Ha a szüleid nem tudják vagy akarják ezt számodra biztosítani, akkor teljesen természetes, hogy olyan párra vágysz, aki képes erre.


Amúgy nekem is hasonló volt a gyermekkorom, szívesen megosztom veled a tapasztalataim, ha rám írsz privátban.


20/F

2014. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem lehetséges, de vajon akkor is ilyen lenne-e a szexuális vonzalmad, ha ez mellesleg nem lenne divat?
2014. jan. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az elsõ két kommentelõnek köszönöm a harmadiknak pedig üzenném, hogy ez akkoris így lenne ha nem lenne divat. Ha ismernél tudnád, hogy nem követem a divatot
2014. jan. 20. 01:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze hozzá.
2014. jan. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
de nem ismerlek.
2014. jan. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hülyének és trollnak lenni is divat, látom 67%-os mindkettőt követed. :-) Igazi csordaszellem.


Kérdező: hogy a lányokhoz vonzódsz nincs köze hozzá, de hogy idősebbekhez, már lehetséges, nálam ugyan ez volt a férfiakkal, aztán rájöttem, hogy ez tök fölösleges és azóta egy velem egykorú férfival vagyok.

26N

2014. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :)
2014. jan. 20. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Ellentétben a szó jelentésével, én cask tényeket közöltem.

A kedves kérdezô nem divatt követ, ha ismerném, tudnám, de nem ismerem. Ez nem trollkodás.


A troll az internetes szlengben olyan személy megnevezése, aki provokatív, ingerlő módon, tárgyhoz nem tartozó üzenetekkel bombáz egy online közösséget (például internetes fórum, chat, blog, levelező lista), vagy személyes hitbeli meggyőződését ellentmondást nem tűrő, pökhendi erőszakossággal sulykolja, azzal a konkrét szándékkal, hogy más felhasználókból heves reakciókat provokáljon ki, vagy egyéb módon zavarja, lehetetlenítse el a témába vágó eszmecserét.

2014. jan. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!