Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érez valamit irántam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érez valamit irántam az osztálytársam? Mire véljem ezt a reakciójá? és gyors hangulat váltását?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok és kb 3hónapja járok tanfolyamra és ott van egy srác de tőlem idősebb jóval és kerultunk mar mi intim kapcsolatba de nem fekudtunk le a lenyeg hogy irtam ma neki 1:30kor egy sms t hogy korhazban vagyok ha be tudok menni akkor szolok de szolj tanarnak bocs ha felebresztettelek erre ir h mi bajod es rogton hivott es irtam anyat vittem be mert gerincserve van erre azt irta hazuc es azota nem ir
2014. jan. 20. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:

hazuc? Az mit?


És miért hazucnál?

2014. jan. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tehát lecumiztad, nem tetszett neki és inkább egy kamu indokkal kidob! adom! tanácsom: ne fogazz legközelebb!
2014. jan. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem lehet egy nagy észkombájn, az már most látszik.
2014. jan. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!