Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 45. -ik szülinapjára mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45. -ik szülinapjára mivel lepjem meg a völegényem?

Figyelt kérdés
Ez lessz az első szülinapja amit velem tölt mert még nemrégota vagyunk egyutt. 22 év házasság utan elvált. Szoval néha van olyan érzésem hogy nem vagyok mindenben olyan jo mint a volt felesége, de van amibe például én jobb vagyok. nem is szeretem magam a volt feleségéhez hasonlitani de szeretnem valami nagyon emlékezetes dologal meglepni őt.

2014. jan. 20. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted magad a volt feleségével összehasonlítani, akkor egy ilyen egyszerű kérdésnél, mint a szülinapi ajándék, miért hasonlítod magad mégis össze vele?
2014. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na jo félek hogy a volt felesége mindig valami joval lepte meg...
2014. jan. 20. 14:08
 3/12 anonim ***** válasza:

vonatkoztass el tőle hogy nős volt

ez egy új dolog kezdete

2014. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy .45 kaliberű M1911 Colttal.
2014. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha annyira jó volt a volt neje, akkor minek vált el? :D


Ne viccelj. Amúgy szerintem valami egyszerű ajándék. Ha szerettek együtt főzni akkor szerezz be hozzávalókat, főzzetek együtt. Esetleg vidd el valami helyre, ha van hobbija vagy érdeklődése.


Fölösleges egy szülinap miatt lehozni a csillagokat :D


20/F

2014. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy kis törődéssel. Csillogóan tiszta lakás, különleges ünnepi vacsora és ital, kellemes illőolajas masszás, majd szex mondjuk kis szerepjátékkal fűszerezve. Vagy egy wellness hétvége.
2014. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan? Vegyél neki lepkehálót. Vagy ne is vegyél neki semmit, az biztos emlékezetes is lesz számára, ráadásul nagyon eredeti ötlet is.
2014. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy üveg jó italt
2014. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
wellness hetvege jo sok szexel es törödéssel azt hiszem az a legtutibb. alkoholt nagyon ritkan iszik, vagy nem is iszik.
2014. jan. 20. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy anális majálissal szeintem
2014. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!