Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok arról ha egy fiú pipázik?

Figyelt kérdés

"Sima" pipa vagy vízipipa.

Pozitív, negatív, vagy semleges?


2014. jan. 20. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ameddig nem bűzlik és erőlteti rám, oké.
2014. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70es évek
2014. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerinted a pipafüst büdös? Még senkitől nem hallottam ezt :D (megértem, nem bántásból mondom, csak tényleg fura :D a pipadohány még a "legelvetemültebb" cigigyűlölő ismerőseim szerint is jó illatú)
2014. jan. 20. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
én vizipipázni szoktam (15L) :)) nem szavarna ha a barátom is csinálni én is amúgy 1 évben 1-3 szor csinálom csak :))
2014. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is szoktam pipázni


a pipa NEM!!! cigi

ha tisztítod rendesen a pipát nem létezik hogy büdös legyen

cigibe is a papírnak van erős szaga nem a dohánynak

2014. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a pipát nagyon menőnek és egyedinek tartom és elárul néhány dolgot a srác személyiségéről is. A vízipipa nem érdekel.

Amúgy te vagy az Bálint?

2014. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, a barátomnak van vízipipája, meg akar venni pipát is, és mikor ezt mondtam a barátnőimnek, furán néztek :D Kíváncsi voltam hogy csak én vagyok-e olyan őrült hogy bejön? (a cigit utálom)
2014. jan. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!