Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi ismerősöm akinek nagyon sokat segítek. Mosok, főzök rá stb. Úgy érzem lassan kezdek beleszeretni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férfi az én tulajdonomban lévő házban lakik. Eléggé rossz anyagi körülmények között. Szerintetek merjek vele összejönni?
2014. jan. 21. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Így látatlanban, a kevés, de elég lényegre törő leírásod alapján, jó úton haladsz abba az irányba, hogy ez a férfi ott használjon ki, ahol csak tud!

Ne segíts neki, felnőtt férfi, boldoguljon, miért nem dolgozik???

Ha azután, hogy nem jótékonykodsz, a későbbiekben is jó viszonyt ápoltok, részéről kéregetés nélkül, akkor fontold meg! De ne így!

2014. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? :) Ezek alapján ezt mi nem fogjuk tudni megmondani...

Nekem kicsit szokatlan a helyzet, de jogilag nincs akadálya, hogy összejöjjetek, szóval nem értem a kérdést.

2014. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért kizáró ok egy ismerkedésnél, hogy mennyit keres?
2014. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Mivel a házba de még az udvarra sincs a víz bevezetve ezért persze, hogy ki mosok rá. Egy héten egyszer megtehetem. Amivel több kaját főzök azt meg odaadom neki, inkább mint hogy kidobjam. Én ajánlottam fel neki a segítségem.

Ebben a nagy munkanélküliségben pedig az számít csodának, ha valaki dolgozik.

2014. jan. 21. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én értelek téged, de azért aki akar, az tud dolgozni, ha mást nem, ne mondd, hogy alkalmi munkát nem tudna, egy életerős férfi!

Nem rosszat akartam azzal, amit írtam, de majd ne lepődj meg, ha nem is keres igazán munkát, mert kényelmes lesz neki így!

2014. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Had legyen, én nem vagyok irigy!
2014. jan. 21. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

" Ebben a nagy munkanélküliségben pedig az számít csodának, ha valaki dolgozik. "


Ez azért eléggé erős és lesarkított.

Viszont ami még ennél is nevetségesebb, az az, hogy mi a fenének tetted fel a kérdést? Minden választ elutasítasz, csak hajtogatod, hogy mekkora ember, és amúgy is, te több kaját főzöl. Akkor meg? Mit akarsz hallani? Mindenképpen jöjj vele össze, nagyon stabil embernek tűnik, és nagyon nemes tőled, hogy pelenkázod őt felnőtt férfi létére, ez a legromantikusabb történet, amit valaha hallottam. Na tessék. Ez így megfelel? Megáll az eszem, ennyi debilt...

2014. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!