Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondban vagyok? (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondban vagyok? (kérdés rövid, válasz hoszú)

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy srácba,elmondtam neki,de azt mondta nem akar kapcsolatot,szerinte még korai ez.Ez májusban volt.Ma hallom a barátnőmtől hogy akárhányszor beszélnek,mindig téma vagyok.Ez jelentene valamit??én nagyon sokszor írok neki,vissza is ír,de nem valami intenzív a beszélgetés.tudom 14 êvesen nem ezzel kéne foglalkozni,de csak úgy jött,hiába nem akarok még szerelmes lenni.Ő 15 éves.

2014. jan. 21. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Véletlenül választ írtam elnézést,magyarázatot akartam.
2014. jan. 21. 20:51
 2/5 Grim13 ***** válasza:
és azt nem mondta a barátnőd hogy mivel kapcsolatban vagy téma ? én 15 évesen mindig a csajokra gondoltam de szerencsétlen voltam mint a legtöbben és nem tudtam hogy kéne kapcsolatban viselkedni ezért mindig "visszahúzódtam" ha lehetett volna valami kapcsolat féle, szerintem ha kapcsolatra vágysz nem biztos hogy 15 éves gyerekekkel fog összejönni de persze sikerülhet, szerintem a kiscsávó is inkább szerencsétlen csak, próbáljatok párszor randizni moziba menni együtt lógni úgy oldodhat a viszony és összejöhet az hogy ne húzódjon vissza
2014. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék minden áron randizgatni csak nagyon szeretem.A barátnőmtől olyanokat kêrdez hogy hogy vagyok meg milyen vele a viszonyom,mit gondolok a srácról,ilyesmik.De meg is mutatta :) esetleg arra gondoltam hogy elmondom a barátnőmnek hogy mit érzek a srác iránt,és lehet utalgat rá neki vagy valami,és kiderül hogy ez az egész hogy van.De attól félek elmondja valakinek és azt nem szeretném.Nagy mozis vagyok,lehet megmondom neki hogy nincs kivel mennem és eljöhetne párszor velem.
2014. jan. 22. 06:24
 4/5 Grim13 ***** válasza:
ez az oviban sem működött... elmondom neki hogy elmondja neki hogy elmondja nekem .... ha nem akarsz randizni akkor az ugy érdekes lesz! bele a közepébe helyzetből nem szokott kisülni semmi, ha félsz hogy az érzelmeid kiderülnek akkor nézd messziről, a szerelem lényege többek közt hogy nem félsz kimutatni amit érzel, de tégy ahogy jónak látod!
2014. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9. töl mennék kapcsolatba 1 nővel max
2014. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!