Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy 30-as nőt, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy 30-as nőt, akinek nem igazán volt és nem is igazán akart soha párkapcsolatot? Bővebben!

Figyelt kérdés

Szóval fiatal korában, huszonévesen sorra utasította el az udvarlóit, egy párkapcsolata volt élete során, nem csúnya (bár nekem nem tetszik, de én lány vagyok, de ez most nem is számít..)Huszonévesen kifejezetten bájos arca volt.

Önbizalmával soha nem volt gond, túl beszédes, túl jókedvű, magabiztos, barátkozó..Ne írjátok, hogy ne kutakodjak más életében, mert ez most lényegtelen, csak szeretném megérteni, mert ez ritka, hogy valaki szeressen egyedül lenni, rendben van önmagával, van egzisztenciája, és nem akar egyáltalán párkapcsolatot..

Nálam pl ez a gond, az önbizalom, ezért nincsen kapcsolatom, pedig szeretnék.

Nem hiszem, hogy jó egyedül esténként tévét nézni egész életünk során..Ti találkoztatok már ilyennel?


2014. jan. 22. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy voltak neki kapcsolatai/kalandjai, csak nem tudsz róla. De amúgy is honnan tudsz róla ennyi mindent, és miért érdekel ennyire? Ha ő így érzi magát boldognak, miért ne éljen így? Ehhez neked semmi közöd.
2014. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Magadról írtál!
2014. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem igaz! Tényleg nem magamat írtam.

Nem vagyok se harmincas, se beszédes, se magabiztos..Önbizalomhiányban ellenben súlyosan szenvedek. Azt akartam megérteni, hogy valakinek tényleg nem vágyik szerelemre..

2014. jan. 22. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ismersz-e, ezek szerint akkor igen :)


Találkoztam ilyesmivel.

2014. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha így érez, annak valószínűleg az az oka, hogy hozzászokott, hogy magánéletében senkihez sem alkalmazkodnia, és ezt igényli. Igazából párral együtt élni, gyereket nevelni önzetlenséget és türelmet igényel.


Jobb nő, ha nem akar családot (férjet, gyereke(ke)t), komolyabb párkapcsolatot, akkor is talál könnyen férfit, aki heti pár alkalommal a tenyerén hordja, de szerintem normális lelkületű nő azért ennél többet akar.



36F

2014. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő így érzi jól magát.Nem mondom azt,hogy ez feltétlenül egészséges dolog,hiszen az ember alapvetően társas lény,de ha neked nem árt ezzel,akkor ne foglalkozz vele.Azt,hogy rajtad mi segítene,nem tudom konkrétan,viszont hogy vágysz egy párra,az már valami.Ha van baráti köröd,és velük eljársz ide-oda,szórakozni,bulizni,meg ha közvetlen,kedves vagy a környezeteddel,akkor már jó úton haladsz.Fontos még a mosoly,és több önbizalomra van szükséged.Mindenképpen légy csinos és ápolt,az is ad egyfajta magabiztosságot.Soha ne érdekeljen mások véleménye,csak öntudatosan haladj a céljaid felé.
2014. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van! Igaz én közelebb vagyok a 20-hoz, mégis pontosan így érzek! Semmi bajom, semmi érzelmi problémám, volt már barátom, "udvarlóim" is akadnak, mégsem vágyok másra. Egyszerűen olyan jól megvagyok egyedül, a kedvem is elmegy, ha arra kell gondolnom, hogy alkalmazkodom valakihez. De ez sem teljesen igaz, mert más dolgokhoz meg 100% alkalmazkodok gond nélkül. Bonyolult téma ez, magam sem értem, de szerintem amíg valaki jól érzi magát és másoknak sem árt, addig csináljon amit csak akar.
2014. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Társai akkor is vannak az embernek, ha nincs párja. A társas kapcsolatok legkisebb részét teszi ki a párkapcsolat egy egészséges ember életében.
2014. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A probléma általában az az emberekkel, hogy azt gondolják, mindenkinek ugyanazok az alap vágyaik vannak, csak egyesek valahogy nem érik el, vagy lemondanak róla valamiért. Mikor az az igazság az, hogy néhány embernek egyáltalán nem azok a vágyai mint neked vagy másoknak. Épp azért egy teljesen ellentétes hatást értek el amikor az ti vágyaitok pozitív oldalaival példáloztok, hogy hátha attól "elcsábul" a beszélgetőtárs is. Például amit te mondtál, hogy "gondolj bele, ha lenne párod, hozzá tudnál bújni tv-zés közben, milyen jó lenne". A trükk abban van, hogy nektek ez úgy hangzik, hogy valaki lemond a párkapcsolatról, és emiatt vállalja a magányos tv nézés fájdalmait is sok egyéb rossz között, míg a mi oldalunkról ez olyan hogy de jó nézhetek végre egyedül tv-t nyugalomba, na ezért sincs párom. Nem tudom miért nehéz elképzelni, hogy nem mindenkinek ugyanaz a jó. :)
2014. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két komolyabb kapcsolatom volt eddig, 30on túl vagyok, perpill hosszabb távon én se óhajtok több kapcsolatok, mert jobb egyedül. Vannak, akik hülyének néznek engem is emiatt, bár nem nagyon értem, h miért is. Sok oka lehet amúgy.
2014. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!