Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért a csontváz lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért a csontváz lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Ha egy lány 72kg, 160cm azt már lekövérezitek.

De miért a csontváz tetszik?



2014. jan. 22. 14:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem a csontvázakat szeretjük! Szerintem a legtöbben a középutat választanánk: ne legyen elhízott, de ne is anorexiás.


A legokosabb, amit tehetsz, ha azt mondták Rád, hogy kövér vagy, hogy nem sértésként fogod fel, hanem építő jellegű kritikaként, és fogysz valamennyit. Abból bajod nem lesz, ha ésszel csinálod, csak egészségesebb és vonzóbb leszel tőle. Diéta, sport, egészséges önkritika, és meglátod, egészen más szemmel fognak nézni Rád a fiúk, már néhány hét múlva.

2014. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
160 centi 72 kilóval az több mint 28-as BMI, ami erősen túlsúlyost jelent. Tehát magyarul hasonlítasz arra a haszonállatunkra, ami szeret a sárban dagonyázni, hamár így csontvázozol. Egy nő legyen vékony! Miért? Mert hányok a rengő hurkáktól, a zsírtőgyektől, és az elefántfenéktől. Szeretem látni a lány finom vonalait, és alapvetően a nőies pici törékeny lányokat szeretem. Ráadásul ha már most kövér vagy mi lesz 10 év múlva? Sportolni persze luxus...
2014. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Szerintem az arany középút a nyerő. Bár a vékony lányokat is szeretem, de nem a csontvázakat.


160cm-hez sok a 72kg. És azzal sem értek egyet, hogy egy lánynak/nőnek nagy feneke és melle legyen...engem például nem vonzz a nagy fenék és mell. Számomra a pici(azért nem szúnyogcsípés) mell és közepes/átlagos mell és az átlagos fenék tetszik. És igen is szép, ha egy lány sportos, de ez nem egyenlő azzal, hogy egy kigyúrt acélfejű Rambó. :D


A sportos alatt azt értem, hogy izmos fenék, combok. De nem szálkásan izmos.


Ez meg gyenge kifogás, hogy meg vagy magaddal elégedve, mert ,ha így lenne, ezt a kérdést ki sem írtad volna. Egyszerűen nincs kitartásod. Ha azt szeretnéd, hogy a pasik utánad is megforduljanak, fogyj le egy keveset és találd meg az arany középutat. Esetedben (szerintem legalábbis) 160cm 58-62 kg lenne az ideális. Se csonti, se nem kövér.

2014. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Irigykedünk irigykedünk? :)

savanyú a szőlő mi?

2014. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér sztem, csak nagyobb felületen szép :) a csont és bőr csajoknak is nehéz sztem pasit talalni, csak az ujságok címlapján néz ki jól egy ilyen csaj. Nekem állandóan az jut ezsembe egy olyanról,,hogy beteg, nem az, hogy csinos :)
2014. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de valóban elég dundi lehetsz. Egyébként én 173 centivel vagyok 82 kiló, de már dolgozom a leadáson. Voltam annyi kiló, mint te, és akkor se voltam vékonynak nevezhető... Pedig sokkal magasabb vagyok nálad. A 95D-s melltartóméret tudod mit jelent? Hogy 160 centis, alacsony lány létedre 95 centi a mellbőséged, ami nagyon nagy.

Ha tényleg jól érzed magad a bőrödben, akkor rendben van. Sok molett lány boldog, és megtalálja a párját.

De rajtad látszik, hogy egyáltalán nem vagy az. Szidod a vékony lányokat, de látszik, hogy az szeretnél lenni.

Nem olyan nehéz lefogyni, csak az első időszak nehéz. Egészséges táplálkozás, sok folyadék, és egy kis sport csodákra képes.

2014. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem a mellbőség 95cm hanem az alatta való rész.:)


Akinek a gebe modellek tetszenek az kutya.:D Mert a kutyák játszanak csontokkal.

2014. jan. 22. 21:03
 28/36 anonim ***** válasza:
Elvtársak,ez egy kamu kérdés...
2014. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
A tökéletes nő: Christina Hendricks szerintem.
2014. jan. 22. 22:03
 30/36 A kérdező kommentje:

28-as

De idióta...

2014. jan. 22. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!