Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy épp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy épp a párotokkal voltatok, és nem volt frissen leszedve a szőr az intim részeken?

Figyelt kérdés
Mármint ha olyan helyzet volt, hogy sor került volna vagy sor is került olyan dologra, szex-re, vagy petting? Ilyenkor mit lehet tenni? Nagyon igénytelenség szerintetek ha véletlen megesik ilyen?

2014. jan. 22. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen módon szégyelled magad a párod előtt, akkor ti nem is szeretitek egymást igazán.
2014. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak kiváncsiságból írtam, hogy más hogy gondolja ezt :D
2014. jan. 22. 16:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez gond, már egy kapcsolatban.
2014. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zakathol ***** válasza:
Fiatal/éretlen vagy még, és az is aki ezen fennakad.
2014. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem probléma. Persze rosszul érzem magam ha lustaság miatt nincs leszedve, de nem baj ha ott van
2014. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar!!! Én is csak nagyon rövidre szedem.

Amúgy is unalnas sokszor a teljesen csupasz.

30/F

2014. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oké :) köszi a válaszokat :)
2014. jan. 22. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:

volt.

ha pl. elmegyünk kirándulni és valami kulcsosházban éjszakázunk ahol épp egy kis forrás és kerti budi van, a szőröm lesz az utolsó gondom a nem látható helyeken. :)

meg én 2-3 naponta tudom csak borotválni, mert olyan érzékeny a bőröm hogy véres sebek lesznek rajta ha mindennap gyötröm.

de néha a barátommal mindennap találkozunk és szex is van.

ha zavarná, már vagy szólt volna vagy akkor nem akarna velem együtt lenni :) de még akkor is szexel velem ha menstruálok, tehát köztünk nem akadály egy pár mm-es szőr.

első kapcsolatomnál énis nagyon komolyan vettem ezt a minden találkozásnál legyen csupasz-t, de ott nem is volt valami nagy szerelem.

2014. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt.

Tedd fel magadnak a kérdést: akarsz olyan emberrel lenni, vele szeretkezni, vagy hosszú távú, komoly kapcsolatban lenni, aki undorodik tőled, amikor nem vagy éppen frissen szőrtelenítve, vagy esetleg el is várja tőled, hogy mindig csupasz legyél mindenhol?

2014. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miféle igénytelenség. Szép is, jó is, praktikus is a borotvált, de ha szőrös akkor olyan. Nehogy már pár szál szőr akadájozzon.
2014. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!