Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent) 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent) 15/L

Figyelt kérdés
Szóval a férfi testnevelőtanárunk, olyanokat kér a bemelegítésnél egyfolytában hogy a bordásfalnál hajoljunk le, és homorítsunk, meg egyenesítsük ki a hátunkat (szóval pucsítsunk). Ez persze egy normális nyújtási gyakorlat, de marha kínos, hogy a fiúk a másik oldalon (fiúk-lányok külön tesiznek) minket bámulnak önelégült fejjel. Vannak osztálytársaim akik ilyen cicagatyába tesiznek, és ők örömmel pucsítanak is (és szépen kirajzolódik a tangájuk körvonala, idegesítőek!), de én nem akarok, és a tanár meg engem csesztet hogy miért nem csinálom a feladatot, és megfenyegetett, hogy beír nekem egy egyest.:/ Meg az is zavar, hogy a fiú aki nekem tetszik szintén örömmel nézi a cicagatyás osztálytársaimat. Oké, neki talán kitolnám a seggem (:D) de a többi fiúnak nem.

2014. jan. 22. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kerd meg a tanart hogy szoljon ra a fiukra hogy illetlenseg bamulni. Amugy meg ez a nagy reszuk termeszetebol fakad nem tudsz mit csinalni a fejlodesben levo kiskanokkal.

17/L

2014. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
PUCSÍCCSÁ'!
2014. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tornázzál és nem foglalkozz másokkal, elvégre ez egy tesióra, nem az utca közepén mutogatod a fenekedet.
2014. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a tanárod csak azt veheti észre, amit lát. Mond meg az okot h miért nem csinálod, aztán majd ad nekik is feladatot.
2014. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet a tesitanár is gyönyörködik a látványban :D Amúgy meg tényleg ne foglalkozz vele. Ettől még nem leszel egy lotyó mert tesiórán elvégzed a gyakorlatokat, ha nem olyan cucc van rajtad amiből kilátszik a segged.
2014. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

:D:D:D Az élet nagy gondjai. :D

Meztelen csinálnád, nem vágná be a gatya a tangádat :)

2014. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el, és csináld.
2014. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát tudom nem olyan nagy gond ez, meg nem tűnik nagy problémának, csak zavar, és kész.
2014. jan. 22. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Istenem de szerencsétlen vagy...
2014. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés. Nekünk úgy megy a tesi, hogy az évfolyamtársakkal egy csarnokon osztozunk, de külön tanár van velünk. Az ő tanáruk kedves, egy csomó felmentett van tesi alól akik leülnek a padra és neéznek minket, vagy csak simán ha késik a tanár, leülnek, és minket bámulnak. Elég kellemetlen, mert az a srác is ott van aki nekem tetszik. De akármit csinálunk, nekem gáz hogy néznek :DD Kérd meg a tanárt hogy szóljon rájuk.
2014. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!