Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen lánnyal barátkozni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem vele, 200km-re lakik tőlem, flörtölgettünk (nem egyoldalúan, sokszor ő hozta fel...!), aztán kiderült, hogy van barátja.


Flörtölgetésre az volt a válasza, hogy "ő ilyen", csak poén volt részéről. Személyes találkozót is megbeszéltünk, még mielőtt kiderült, hogy van pasija. Lett volna elég alkalma elmondania nekem, hogy foglalt. De csak akkor tette, mikor elszólta magát és konkrétan rákérdeztem.

Szerintetek "enyhítő körülmény", hogy őszintén válaszolt? Vagy ez a viselkedés akkor is hülyítés?

Nők véleményét is várom.


Jogosan érzem hülyítve magam? Ésszerű hogy ezek után nem vágyok a társaságára?


Ő szeretne velem barátkozni, de szerintem csak azért mert nem kapja meg a kellő figyelmet és törődést a párjától.


Viszont ez nem lenne egyoldalú szerintem, mert míg ő használ engem érzelmileg, én csak lemerülök, de nem engem fog feltölteni hanem a barátját.


Azóta megszakítottam vele a kapcsolatot, de szeretne találkozni. Viszont én nehezen tudom magam túltenni egy hülyítésen, és van egy olyan szokásom, hogy 1 ember csak 1x verhet át. Lehet hogy meg is válaszoltam a kérdésemet?


Mit kéne éreznem? Ti hogyan döntenétek a helyemben?


2014. jan. 23. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Játszott veled. Az érzéseiddel. Tartsd a hagyományod és csak egyszer verhessen át. Ez meg volt. Több nem lehet.
2014. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szard le, ezzel csak azt lehet csinálni.
2014. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szemét lett volna a csaj és igazad lenne akkor fogja elvisz egy fordulóra, és utána tesz takarékpályára.

Valószinűleg tényleg barátkozott, csak te képzeltél többet bele mit ami.

2014. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: azokkal a lányokkal, akikkel eddig csak barátkoztam (és többet egyikünk sem akart), velük nem flörtölgettem. se én velük, se ők velem. csak akkor mikor már jól megismertük egymást, és tudtuk, hogy csak viccelődünk egymással.
2014. jan. 23. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Vörös a csaj?
2014. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem.
2014. jan. 23. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe.
2014. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!