Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen fontosabb? Egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen fontosabb? Egy jó barátnőm "boldogsága", vagy a sajátom? Nagyon fontos ügy, lent részletezem.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 13 éves koromtól 14 éves koromig (13 hónapon keresztül) jártam egy számomra tökéletes fiúval, akivel teljesen összeillettünk. Végül szakítottunk, mert idióták voltunk. Utána ő össze akart jönni, de hülye voltam és nemet mondtam neki. (Pedig azóta egy rémálom az életem hogy nincs velem.) Az egyik barátnőm még régebben (amikor nem voltunk olyan jóban) összejött vele, és azóta együtt vannak, de nem túl boldog a kapcsolatuk, azok alapján amit mesél, és azok alapján amiket látok.. Tehát én sokkal boldogabb voltam a fiúval, és sokkal boldogabbá tettem őt. A lány pedig mindig mondja hogy elege van, szakítani akar, de persze tudom hogy belehalna mert igazából elég szomorú az élete.. de lehet hogy ez már nem rontana sokat.. tehát a kérdésem: mivel tudom, hogy az én életem egyszerűen tökéletes lehetne ha újra ezzel a fiúval lehetnék, mondjam el neki hogy mi a helyzet, és reménykedjek, vagy (ami egyszerűbb), csak éljek mint egy zombi, aludjak el minden nap sírva, tudva hogy félig-meddig boldogok együtt és hagyjam őket békén? Kérlek ne szidjatok le amiért ilyeneken jár az eszem de egyszerűen tényleg csak szopat az élet amióta elengedtem ezt a fiút és csak most jöttem rá hogy őrá van szükségem. Köszönöm a válaszokat !
2014. jan. 23. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szopol e?
2014. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezzel az entellektüel hozzászólással nagyban hozzájárultál a problémám megoldásához
2014. jan. 23. 23:43
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Ezen az oldalon csak én tudok káromkodni: geci bazdmeg kurva anyád. A kérdésre vissza térve, szerintem inkább magaddal foglalkozz:)
2014. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
16 eves vagy.par ev mulva vakarod a fejed ezen a kerdesen.27n
2014. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem hülye 16 éves vagyok de azért köszi a választ:D
2014. jan. 23. 23:49
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Ezen az oldalon csak én tudok káromkodni: geci bazdmeg kurva anyád. A kérdésre vissza térve, szerintem inkább magaddal foglalkozz:)
2014. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak azért ne akard szétválasztani őket, mert te úgy gondolod, hogy úgysem boldogok együtt, és neked is jobb lenne, mert lehet, hogy te úgy látod (vagy úgy akarod látni), hogy nem boldogok, de ha ez valóban így van (lenne), akkor már nem lennének együtt. Viszont amíg együtt vannak, addig ne próbálkozz semmivel, gondolj vele h fordított esetben te sem örülnél, ha valaki elszedné a barátod, legyen akármilyen sz@r is a kapcsolatotok.
2014. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
imádom hogy gondosan ügyelek a fogalmazásmódomra hogy ne történjenek efféle félreértések, dehát az emberek már csak hülyék:D
2014. jan. 23. 23:55
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt most kinek írtad?

Amúgy az utolsó válaszodig egész szimpi voltál...

2014. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az azelőtti utolsó válaszolónak. nem vagyok én undok, csak direkt úgy írtam le hogy egyértelmű legyen a helyzet, meg tényeket közölök és nem a véleményemet úgyhogy zokon veszem ha megkérdőjelezik és belepofáznak, ahelyett hogy a kérdésre válaszolnának:D
2014. jan. 24. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!