Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit jelent az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit jelent az, ha hosszasan néztek egy lányt, de közben nem mosolyodtok el?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki sokszor megnéz, már többször észre vettem, s mikor felé fordítom a tekintetem, ő akkor sem kapja el a fejét, hanem hosszasan néz a szemembe, de mosoly nélkül.
2014. jan. 24. 00:45
 1/7 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
A szép dolgokon megragad az ember tekintete...
2014. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy. Én pókerarcot játszok szemezéskor amúgy. Ha már mosolyogni kell, elfordulok, retkes felmosórongyokra, orrszarvúakra és egyéb semleges dolgokra gondolok, nehogy elmosolyogjam magam. Vagy elfordulok és mosolygok. Vagy eltakarom valahogy a szám. (magas nyakú bőrkabátot hordok)
2014. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
olyankor gyönyörködöm a koponyája formájában és elképzelem milyen vicces lenne karóra tűzve a levágott feje.
2014. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De mért nem mosolyogsz? Egy ártatlan félmosolyt sem engedsz el? Nem volnának úgy érthetőbbek a szándékaid? Már ha egyáltalán vannak. Vagy ti ezt hobbiból űzitek?


Bocs, csak már kezdem elveszteni a fonalat.

2014. jan. 24. 01:03
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, kérlek komoly választ adj.


Engem ez az egész frusztrál, mert ő csak néz, de még egyszer sem szólt hozzám, semmiféle más módon nem közölte, hogy esetleg tetszem neki, csak néz.

2014. jan. 24. 01:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem éppen, kérdező. :) Inkább csak arról van szó, hogy a metró nem a legoptimálisabb hely az efféle dolgokhoz, de azért vak nem vagyok és a metrón is fordulnak meg csinos hölgyek. Meg a vonaton. Nyilván helyzetfüggő. A legtöbb ilyen hölgyet sosem látom még egyszer úgysem. Akkor minek adjam tudtára, hogy tetszik? Más a helyzet, ha egy közegben vagyok valakivel, akivel el is tudnék valamit képzelni, nyilván. :)
2014. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg volt már, hogy kicsusszant egy mosoly, de bele is vörösödtem. :D Így megy ez...
2014. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!