Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódni egy antipatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódni egy antipatikus személyhez? Vagy ez mi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem értem, hogy mi zajlik most bennem, nagyon össze vagyok zavarodva. Volt egy pasi, akibe teljesen bele voltam zúgva, de valahogy megváltozott idő közben és annyira antipatikus lett számomra.

Teljesen elhatároltam magam tőle, de most eltelt egy év, és nagyon furcsán érzem magam. Még mindig nem szimpatikus a stílusa és kicsit sem vagyunk egy hullámhosszon. Legtöbbször inkább tűnik/viselkedik bunkón, mégis amikor néha kedves, boldog vagyok. Ráadásul ha a közelében vagyok, úgy érzem, hogy nagyon vonz. Amikor meglátom (akár csak messzebbről), kicsit megörülök neki, mintha még egy picit a lélegzetem is elállna abban a pillanatban, és nem tudom nem őt nézni. De emberileg mégis antipatikus, ezért nem értem, hogy akkor ez pontosan mi is lehet.

Szerintetek miért van ez?


Légyszi csak normális válaszokat adjatok! Köszönöm előre is!



2014. jan. 24. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És mitől olyan antipatikus, mikor közben látszik, hogy odavagy érte? Fura dolog ez! Ki érti a nőket?
2014. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Unszinpatikus lesz az. :)
2014. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: Hát pont ez az, hogy én sem értem. Össze vagyok zavarodva. A stílusa nem szimpi számomra, és mégis vonzódom hozzá. Nem értem, hogy ez hogyan lehetséges.


#2: Az unszimpatikus szó helytelen kifejezés, úgyhogy antipatikus lesz az. :)

2014. jan. 24. 17:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet kéne adni neki egy esélyt mégis, nem? :) Talán nem is ismered igazán... persze csak ha amúgy rendes srác. Mármint, ha nőcsábász, vagy ilyesmi, akkor persze ne. De lehet ha megismered kiderül, hogy nem is olyan. Ha meg kiderül, hogy mégis, akkor legalább a szimpátia is elmúlik és megoldódik a problémád. :)
2014. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. :) Csak az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy neki vajon tetszem-e. Általában ha belenéz a szemembe, rögtön el is kapja a tekintetét, kicsit furcsán viselkedik velem. Gyakran szokott mosolyogni, de kb. bárkivel lazán beszélget, velem soha. Szóval nagyon nem értem.
2014. jan. 24. 17:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vicces dolog. :) Csak mert ismerős a szitu annyiban, hogy van egy lány aki egészen tetszik nekem (~1 éve találkoztam vele először), de még sosem beszéltem vele. (egy helyre járunk minden héten) Pont mivel tetszik és még sosem beszéltem vele, csak nézni "merem" és ha észreveszem, hogy észreveszi, hogy észreveszem magamnak, akkor elkapom a tekintetem, mielőtt nagyon zavarba jönnék... kicsit gyerekes dolog, de nem tudok úgy szemezni, ahogy kéne mert bevágom a pókerarcot és vagy elfordulok, vagy ha jön a mosoly, elrejtem. :S Pedig így nem fogja tudni az illető, hogy tetszik nekem. Én meg nem vagyok az a nyomulós fajta, aki odamegy csapni a szelet. Ha nem ismerjük egymást, nem próbálkozok nála. Nehéz az élet... :D
2014. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát remélem ő is így van vele, mint Te. :D

Bár általában én szoktam őt nézni, és amikor pont arra néz bele a szemembe, akkor hirtelen rögtön el is kapja a tekintetét. Kicsit mintha meg is lenne ijedve olyankor.

2014. jan. 24. 17:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Ismerős... amúgy miben nyilvánul meg, hogy bunkón viselkedik? Veled olyan?
2014. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát igen. Másokkal beszélget, rám még csak rám se hederít, meg volt már például, hogy beszólt - munkával kapcsolatban.
2014. jan. 24. 18:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Ahham, szóval munkahely... hát az, hogy másokkal beszélget, az egy dolog. Igazából az az Ő dolga, nem? :D Ez furán hangzott, hogy bunkó, mert nem veled beszélget. Meg te is beszélhetsz vele ennyi erővel, nem? A munkát illetően nem tudom mi lehetett az, de ha esetleg feletted áll pozícióban, akkor akár érthető is. Ha nem jól csináltad, akkor is. (bár a stílus lehet, hogy megkérdőjelezhető persze) Persze ez ügyben az is lehet, hogy jogosan érzel így. (nem ismerhetem a szituációt)


De munkahelyen ismerkedni... háááááááát. Átgondolandó. Nem feltétlen rossz, csak rosszul is elsülhet.

2014. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!