Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az exemmel mostanság újra randizgatok.De mégcsak egy puszi volt amit én nyomtam az arcára.Ő elvörösödött.Én nagyon szégyellem kimutatni az érzelmeimet...A randikat ő kezdeményezte...Ma kísérem ki és megkérdeztem megpuszilhatom-e.Ő azt válaszolta ezt most szerintem hagyjuk.Nagyon fájt.Az egész napunk csodálatos volt és nem értem mit jelent ez az egész...
2014. jan. 24. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Expasival/exbarátnővel összejönni olyan,mintha a szennyest vennénk fel...

Te mit érzel iránta? Miért mentetek szét? Szereted? Elősör ezeket tisztázd magadban!

Hány évesek vagytok?

2014. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány?

Szerintem már nincs meg az a szikra nála, ami először volt. Ha meglenne, már rég le is feküdtetek volna, hisz ismeritek egymást kívül-belül - gondolom én kívülállóként.

2014. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alapján amit leirtál van esélyetek ujra együtt lenni. De az is benne van hogy neki jo veled de csak mint barát, lehet hogy erre hajlik jobban a szitu. De az első válaszolonak igaza van sok még itt a kérdés.
2014. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Félévig jártunk.1 éve szakítottunk.Azzal az indokkal hagyott el,hogy sok vagyok neki.Aztán rá 4 hónapra összejött egy csajjal.Akivel járt 2 hónapig,de a lány csalta.+ Emiatt a csaj miatt vesztem össze az exem anyjával...Azóta is utál az anyja.

18 L

2014. jan. 24. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!