Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy az első randi rosszul sikerül aztán mégis egymásba szeretnek?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen tapasztalata? vagy történt ilyen vele? esetleg kizáró ok vajon, ha az első randi nagyon rosszul sikerül?

2014. jan. 25. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony,létezik.
2014. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rosszul sikerült az első :( vagy is nem tudom milyen benyomása van rólam a csajnak és ez idegesít a legjobban :D
2014. jan. 25. 08:56
 3/10 anonim válasza:
Nem!elcseszted ....ennyi .....van meg sok virág a réten!!!ne bankodj
2014. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem :( annyira sok közös vonás van, meg megtudtam nevettetni, de nem tudom, hogy csak barátként viszonyul e hozzám, vagy akar e valamit :/
2014. jan. 25. 08:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Létezik, de csak akkor, ha találkoztok még...

Ha csak ez az egy randi volt, mert mondjuk neten ismerkedtetek és nem futtok minden nap össze, akkor ha nem jöttél be neki eddig, akkor kicsi a valószínűsége, hogy ad még esélyt, további találkozókat... De ha amúgy összefuttok tösbbször, akkor lehet bármi...

2014. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Létezik. Nálunk is rosszul sikerült az első randi, és lassan egy éve vagyunk együtt.

Nem volt különösebben randi érzésem, úgy távoztam, mintha csak barátok maradnánk. Aztán egy kicsit kevesebbet beszélgettünk, ami zavart, mert nem tudtam miért nem keres többet. A második randit már én kértem, és össze is jöttünk.


L

2014. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
40%
Felejtsd el!!!film is ,engedettet valakit nem kell nagy ész hozza...rossz randi dobott ember!!!van sok virág mondtam
2014. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Frepi voook ***** válasza:

Szia, én egy élő példa vagyok. Előző barátnőmmel az első randi olyan pocsék volt.Én elbújtam volna szégyenemben, de ő írt Facebook-on, hogy meg kéne ismételni.

Ha szereted akkor ne tágíts egy rossz randi miatt.

2014. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
SOK VIRAG VAN!!!!ne halgass első randinak jól kell sikerülni ezt tudd!!!!amúgy meg mindig másodhegedűs leszel....
2014. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát nagyon sajnálnám, ha nem lenne folytatás, mert passzolunk egymáshoz nagyon:) majd meglátjuk...
2014. jan. 25. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!