Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
Nagymamám azt mondta, hogy 14-18 éves korban a fiúkat nem érdeklik különösebben a lányok. Menőznek azzal, ha bejönnek valakinek, teszik az agyukat (a rosszabbak meg is fektetik őket) de nem akarnak kapcsolatot, mert gyerekesek, és nem elég érettek.

2014. jan. 25. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

A legteljesebb mértékben!

Csak már ez nem állja meg a helyét, idő eltolódás van, nem 14-18, ha nem 14-38! :D

2014. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy általában igaz. Ha van is kivétel, ennyi idősen még GYEREKEK ők is, meg a lánypartnerük is. Alkalmatlanok kapcsolatra. Még nem alakult ki a személyiségük sem, folyamatosan formálódnak. Csak a hormonok megbolondítják mindkét nemet és természetesen emiatt nagyon vágynak a dologra. Nézd meg a mai tiniket, akár csak itt az oldalon: szerinted miért van annyi probléma? Pontosan ezért!
2014. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondta a nagyi. Érdeklik a lányok, de csak felületesen. Megfektetnek, akit tudnak. De ettõl nem rosszak. Dolgoznak a hormonok, megy a felfedezés. Normális ebben a korban.
2014. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz de kivételek mindig vannak. Bár én ik 18rol ink 16-17re csökkentenem
2014. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Frepi voook ***** válasza:
100%
Én nem értek teljesen egyet a kettessel. Vannak teljesen érett fiúk csak meg kell találni őket.
2014. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis ezt gondolják magukról. De tudod minden tini azt hiszi többnyire, hogy érettebb a koránál. Miközben nem. Ezt majd csak később látják be. De belátják. :)
2014. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Emberek ***** válasza:
En sem ertek egyet a kettes es harmas valaszoloval. Megmondom miert. A szellemi erettseg nem csak es kizarolag a kor fuggvenye. Gondolok itt arra, hogy a huszonevesek kozott is van gyerekes gondolkodasu teremtes, es a 14-20 evesek kozott is lehet ugyanugy erett(ebb). Csak a sok altalanositas az agyukra megy az olyanoknak, akik azt allitjak, hogy eretlen egy 14-18 eves "gyerek"/fiatalkoru.
2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk leírtam, hogy van kivétel. DE általánosságban akkor is teljesen megállja a helyét az, amit írtam. A legtöbb tini GYEREK. :)
2014. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nagy mértékben igaz, sok fiú ilyen, de én is komoly kapcsolatba vagyok, ki hogy érik.
2014. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Emberek ***** válasza:

Igen gyerekek ok is, ez teny. Csak az a gond, hogy mindig mindenki altalanosit, es nem veszitek eszre a kiveteleket, pedig tudjatok, "a kivetel erositi a szabalyt".

De nem gondolnam, hogy Neked ne lett volna ilyen korban kapcsolatod... Mindegy is. Nem fontos.

De a masodik valaszod kedves Paul Tailor verforralo! Ismered a visszajelzes szot? Ebbol le leht szurni sok dolgot :)

Udvozlet!

2014. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!