Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van még így, hogy gyereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még így, hogy gyereknek tűnik, közben már rég felnőtt? Olyan babaarcom van, hiába vagyok 33 éves. Nincs barátnőm sem. Hogyan lehetne barátnőt szerezni? Próbáljak meg szakállt növeszteni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy összefüggés van a babaarc és a barátnőtlenség között. Ha a babaarcot akarod megszüntetni, akkor növessz szakállt. Ha a barátnőtlenséget, akkor meg szerezz egy csajt. Nincs összefüggés a kettő között.
2014. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok vele,és mivel gyereknek néznek az arcom alapján így a korombeli lányokat fikarcnyit sem érdeklem.Viszont felnőttnek érzem magam minden más tudatos szempontból,csak barátnőm így nekem sem volt még eddig. :/

A szakáll szerintem ezen nem nagyon segít,én is próbáltam már,de nem sok eredménnyel. :/

22/F

2014. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Másoknak ez olyan könnyen megy, nekem meg iszonyat nehéz.
2014. jan. 25. 11:21
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
hozzám is mindig a 20+ férfiak jönnek oda, pedig már 30+ vagyok :(
2014. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Költőnő? nevű felhasználó válasza:


hozzám is mindig a 20+ férfiak jönnek oda, pedig már 30+ vagyok :("


Jó és mi a baj a 20+-okkal? :)

2014. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
fiatalok hozzám :(
2014. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28 is fiatal? :-)
2014. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:

hát az már annyira azért nem, de ott is van azért egy laza pár év

de ált ilyen 25-26 évesek szoktak megtalálni, mert én is max annyinak nézek ki :(

2014. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hmm sztm örülj neki, h fiatalnak nézel ki :)
2014. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
örülök, csak néha nagyon nem jól jön ki, lsd a fenn említett példát:(
2014. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!