Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép nő Novodomszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép nő Novodomszky Éva?

Figyelt kérdés

Dugnátok, fiúk? :)

Szerintem nagyon szexi MILF.



2014. jan. 25. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon szép nő.
2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam róla ,mert nem nézek TV-t ,de most néztem róla pár képet és igen nagyon jól tartja magát és tényleg szép.De én annyira elfogult vagyok ,hogy én azt mondom ,hogy ezek csak képek és lehet ,hogy élőben nem ilyen csinos ,de ha mégis akkor igen "megszeretgetném".
2014. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dugnám hát.
2014. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg hát! :-D Egyébként igen, valóban szép.
2014. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó,de vannak akik jobban bejönnek.Pl Erős Antónia vagy Sárosdy Eszter a bemondók közül.Karóczkai Adrienn tarolna,ha még tévézne,a médiaszereplők közül pedig Görög Zita áll még mindig a képzeletbeli dobogó első helyén.
2014. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát elég jó nő, de azért te ne legyél olyan kiba*szott lusta, hogy egy sza*ros képet ne tudj belinkelni...
2014. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rá kerestem guglin, mert nem tudtam ki az. Nekem nem jön be. Tök átlagos.
2014. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodom azon, hogy dugnám-e. Nincs rá szükségem.

De szerintem is nagyon szép nő; nem csodálom, hogy bemondónőség után Olaszországban talált férjet magának.

2014. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!