Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mazochista vagyok érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochista vagyok érzelmileg vagy mi?

Figyelt kérdés
Hogy lehet egy olyan személyt szeretni aki folyton csak fájdalmat okoz lelkileg és bunkó megjegyzéseket tesz? Nem azért kéne szeretnünk valakit, mert jó hozzánk?

2014. jan. 26. 00:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Tv felhangosit háttérzaj leszááál.
2014. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted magad így, ha más sem szeret vagy megaláz az számodra pozitív megerősítéssel bír tehát vonzalmat ébreszt benned.
2014. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy buta mert tudod hogy csak bán.

Akkor mégis mi vagy? Szerintem nincs lelki mazoista.

Majd kialszod, ja nem mert itt töltöd az éjszakát!

Na igy már végkép nem tudom.

2014. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
sajnos a lányok nagy része, az ilyen gusztustalan férgekért van oda........
2014. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
elérte,hogy megfelelési kényszert csikarjon ki belőled felé,vagyis teljesítette a csábítás legvégső célját.
2014. jan. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Érzelmileg sivár vagy mint a sivatag, ezért legyen bárki, érezzen utánad bármit, te azt pozitívumként fogod fel.
2014. jan. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A második válasz elgondolkodtató. Nagyon jól tudom, hogy ez rossz nekem még is folyton keresem a társaságát és szeretem őt. Valami tipp, hogy mit tudnék tenni? Tudom, hogy fejben dől el csak nem olyan könnyű, mint leírni és belátni
2014. jan. 26. 00:58
 8/18 A kérdező kommentje:
#4/7 és az a legrosszabb, hogy nem tudok ellene semmit tenni. Lehet ezért szidni bennünket, de én például próbálok ellene harcolni, de nagyon nehéz és hidd el nem jó érzés
2014. jan. 26. 01:01
 9/18 anonim ***** válasza:

Fejleszted az önértékelésed. Ha már jó nőnek/férfinak fogod látni magad akkor olyan emberekkel próbálsz majd kapcsolatokat kialakítani akik pozitívan állnak hozzád.

Szerinted miért marad sok nő együtt és megy érzelmileg tönkre olyan férfival aki egyik nap agyonveri, másnap pedig elmondja mennyire szereti?

2014. jan. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igazából külsőleg semmi problémám magammal és a férfiaknak sem mivel látom, hogy felkeltem az érdeklődésüket és nem vagyok az a szürke kisegér és most ne értsd félre nem nagyképűségből mondom vagy akármi, nem tartom magam tökéletesnek, soha nem is leszek az, mint ahogy senki, de az önértékelésemmel ilyen téren semmi gond, mert nem vagyok az a fajta aki nyavalyog, hogy észre sem veszik és hogy milyen csúnya vagy stb
2014. jan. 26. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!