Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok több nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok több nőt, aki modellt "állna" arc nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy weboldalt indítani, ami a lábfétissel foglalkozna, persze ha van rá igény később kibővíteném az oldal szolgáltatásait.

Mivel itt a lábon van elsősorban a hangsúly, nem is fontos, h az arc szerepeljen.

Adtam fel hirdetést, hiába jól megfizetem azt a délelőttöt, eddig két lány vállalta, h hagyja, h fotózzam a lábát.

A többi meg megígéri, majd eltűnik.



2014. jan. 26. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak félnek, hogy nem csak láb fotóról lesz szó, hanem akár erőszakról vagy bármi kényszerről, zsarolásról. Ezt egy ilyen munkánál nem lehet előre tudni.
2014. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és tegyük hozzá, hogy azért a nők nagy részét undorítja ez a fétis. Én nem engednék ilyet, fizethetnének érte akármennyit.
2014. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem látom át a problémád.

Lejön a hölgy, felvesz 6-7 cipőt váltásban, több száz kép, aztán jónapot.

Nemi szervek nincsenek, csak lábfejek és lábak.

Mi ebben az undorító?

2014. jan. 26. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés az arc nélküli nő. :D
2014. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva számomra teljesen ugyanaz a kategória, hogy a cicimet fotózzák-e le, vagy a lábamat, vagy a hajam, vagy a fülem, ha a vége úgyis az lesz, hogy aberrált fétissel rendelkező férfiak verik rá a farkukat.
2014. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!