Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velem a kegyetlen, szívtelen, nők?

Figyelt kérdés

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bocsi..., de már megint lepattintottak, esélyt se adva nekem arra, hogy bizonyítsak. Miért nem tudjátok a szemembe mondani, ha valami zavar?? miért nem lehet egyenesen megmondani, hogy haver hagyjál békén.. ne is keress, nincs kedvem veled elmenni sehova??... miért kell azt mondani, hogy ha rákérdezek, hogy persze máskor is eljövök veled, erre fészen vissza se válaszol, pedig nem irogatok rá mint egy hülye gyerek... elegem van, komolyan homokos leszek... meleg leszek a rohadt életbe ... nekem csak annyi kéne, hogy megtudjam MIÉRT TÖRTÉNIK EZ VELEM :))))



2014. jan. 26. 17:40
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Huh, na ez jól esett :)
2014. jan. 26. 17:40
 2/27 anonim ***** válasza:
Azért, mert te azokat keresed, akik kívülről jók, belülről meg nem.
2014. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

szar vagy, ennyi.

next!

2014. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszi tudom :DDDD
2014. jan. 26. 17:43
 5/27 anonim ***** válasza:
Persze, máskor is szívesen válaszolok a kérdésedre, amit itt kiírsz.
2014. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Na, most én jövök:

Mi a fészkes büdös francért nem lehet elküldeni engem a plcsába, miért kell így nem tudom, úgy meglátjuk, húzni az ember agyát, hetekig, hát nem vagyok szimpatikus, akkor nem vagyok, azon nem lehet segíteni. De így legalább írok rá folyamatosan mint az idiótája, mikor már hetek óta csak púp vagyok a hátán. Mikor ezt megemlíti ezt az ember jön a hisztipiszti, és hurrdurr, majd az örök utálat.

2014. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ EZAZ, kieresztjük azt a tetves gőzt... én már itt röhögök :D a rohadt életbe.... de komolyan a francért nem nem érdekelsz húzzál a vérbe
2014. jan. 26. 17:46
 8/27 anonim ***** válasza:
# 6: menj a plcsába
2014. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nem lehet megmondani, hogy * ez lemaradt xD
2014. jan. 26. 17:46
 10/27 anonim ***** válasza:
Hmm új pasi a láthatáron fiúk!!!
2014. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!